Rekreační Dům U Peštů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační dům U Peštů nabízí ubytování v jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky - v Českém ráji. Tato oblast láká své návštěvníky na skalní města, pohádkové hrady a zámky, malebné vesničky a rybníky. Romantické scenérie vybízejí k pěším a cyklistickým výletům. Penzion se nachází v malé vesničce Roudný nedaleko zříceniny skalního hradu Frýdštejn.

Pokud hledáte ubytování v krásné krajině Českého ráje pro sportovně laděnou skupinu lidí, školu v přírodě či vhodné místo pro firemní akci, navštivte náš penzion.

Nabízíme ubytování pro cca 60 lidí. Vybírat můžete z několika typů ubytování:

    2 apartmánů - skládajících se ze dvou ložnic, vybavené kuchyně, koupelny s WC a chodbičky. Tyto apartmány je možné samostatně uzavřít,
    1 třílůžkového pokoje s koupelnou a WC,
    5 podkrovních pokojů s koupelnami a WC na chodbě,
    2 velké vícelůžkové pokoje s koupelnou a WC.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI