Rekreační Dům U Peštů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační dům U Peštů nabízí ubytování v jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky - v Českém ráji. Tato oblast láká své návštěvníky na skalní města, pohádkové hrady a zámky, malebné vesničky a rybníky. Romantické scenérie vybízejí k pěším a cyklistickým výletům. Penzion se nachází v malé vesničce Roudný nedaleko zříceniny skalního hradu Frýdštejn.

Pokud hledáte ubytování v krásné krajině Českého ráje pro sportovně laděnou skupinu lidí, školu v přírodě či vhodné místo pro firemní akci, navštivte náš penzion.

Nabízíme ubytování pro cca 60 lidí. Vybírat můžete z několika typů ubytování:

    2 apartmánů - skládajících se ze dvou ložnic, vybavené kuchyně, koupelny s WC a chodbičky. Tyto apartmány je možné samostatně uzavřít,
    1 třílůžkového pokoje s koupelnou a WC,
    5 podkrovních pokojů s koupelnami a WC na chodbě,
    2 velké vícelůžkové pokoje s koupelnou a WC.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI