Rekreační dům v Jizerských horách

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pronajmeme rekreační dům v Josefově Dole v Jizerských horách. Jizerské hory jsou rájem pěší turistiky a cykloturistiky v létě, v zimním období zde jsou k dispozici sjezdovky a také Jizerskohorská magistrála pro milovníky běžek. V zimním období je přímo za domem menší sjezdovka s vlekem (délka 200m), dále je v obci několik sjezdovek (délka od 150 do 900 m). Objekt je vybaven teplou vodou, BTV, rádiem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, chladničkou. Celý objekt je k dispozici - kuchyň, koupelna, WC, obývací pokoj (rozkládací pohovka-2 lůžka), ložnice (4 lůžka), ložnice (2 lůžka). Ubytování poskytujeme od soboty do soboty (jiný termín po dohodě možný). Objekt je vytápěn elektrokotlem - obsluha ze strany klientů (termostat). Z hygienických důvodů není klientům poskytováno ložní prádlo, utěrky a ručníky.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI