Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Rekreační středisko a kemp Jachta Holany

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko a kemp Jachta Holany se nachází v Dokské pahorkatině v severních Čechách, přibližně 12 km od České Lípy a 15 km od Máchova jezera, v kraji homolovitých kopců a v druhé největší oblasti rybníků u nás. Naše středisko je umístěno v krásném a klidném borovém lese na břehu Milčanského rybníka, kde je možné koupání a slunění na vlastní pláži. Nabízíme ubytování v chatkách, vzdálených 50 m od vody. Je možné u nás také stanovat nebo si přivézt vlastní karavan.

Pobyt Vám může zpříjemnit využití volejbalového či fotbalového hřiště, projížďky na loďkách, kanoích, šlapadlech nebo procházky a cyklovýlety za krásami okolní krajiny. V našem rekreačním středisku můžete strávit krásnou dovolenou s dětmi. Děti jistě ocení hřiště se skluzavkou, kolotočem a trampolínou, dětský koutek pro nejmenší u restaurace, fotbálek, kulečník, společenské hry, aquatrampolínu na rybníce a mnohé další.   Rekreační středisko JACHTA HOLANY je s oblibou využíváno nejen pro rodinné rekreace, ale také pro konání škol v přírodě, školních výletů, sportovních soustředění, firemních akcí, motorkářských srazů a zároveň také rodinných oslav, svateb apod. Budeme velice potěšeni, pokud se rozhodnete pro pobyt právě v našem rekreačním středisku a kempu JACHTA HOLANY! Vynasnažíme se, abyste byli se všemi službami co nejvíce spokojeni!

Služby kempu Holany

 

 • WI-FI zdarma v celém areálu!!!
 • Typ a kapacita objektu:
 • chaty, 109 lůžek

Ubytování, typy a vybavení chatek:

    Velká chata: Velká chata je rozčleněna na 4 uzamykatelné pokoje se 4 lůžky. Na každém pokoji je vždy jedno manželské dvoulůžko a jedna palanda. Velká chata má společnou předsíň s ledničkou, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem. Chata není vybavena nádobím.V chatě je nově vybudována jedna toaleta a jedno umyvadlo s teplou a studenou vodou - společné pro všechny 4 pokoje. Venkovní posezení. Kapacita velké chaty je 16 lůžek. Počet chat v areálu: 4
    Menší chata č. 6: Tato chata je rozčleněna na 3 pokoje – jeden 1,5lůžkový a dva 4lůžkové. Jeden 4lůžkový pokoj je pouze s palandami a jeden 4lůžkový pokoj je s manželským dvoulůžkem a jednou palandou. 1,5lůžkový pokoj je průchozí k pokoji se dvěma palandami. Chata je vybavena ledničkou, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem. Chata není vybavena nádobím. Je zde malé, ale příjemné posezení na zasklené terase. Kapacita této chaty je 9-10 lůžek.
    Počet chat v areálu: 1
    Srub: Celodřevěná chata je rozčleněna na 3 pokoje – jeden malý 2lůžkový pokoj, jeden 5lůžkový pokoj s jednou palandou a jedním katamaránem (=dole manželské dvoulůžko, nahoře 1 lůžko) a jeden 3lůžkový pokoj s katamaránem a s přístupem na venkovní terasu. Chata je vybavena ledničkou, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem. Není vybavena nádobím. Kapacita srubu je 10 lůžek.
    Počet chat v areálu: 2
    Maringotka: Maringotka je 4lůžková. Je rozdělena na jídelní a spací část. Je vybavena ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a dvouplotýnkovým vařičem. V maringotce je k dispozici základní nádobí. Spaní na palandách. Venkovní posezení. Počet maringotek v areálu: 3
    Karavan "LORD": Karavan je 4lůžkový (2 manželská lůžka). Uprostřed karavanu je kuchyňská linka, která je vybavena lednicí s mrazákem, plynovým sporákem,  rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Je zde k dispozici základní nádobí. Jedna spací část s manželským dvoulůžkem je samostatně uzavíratelná, druhá je propojena s kuchyní. Karavan je velmi prostorný a pěkně zařízený. Venkovní přístřešek a posezení.
    Karavan "Indian": Karavan je vybavený jedním manželským lůžkem a jedním rozkládacím gaučem. Doporučujeme jej pro 2-3 osoby. Karavan je dále vybavený lednicí, konvicí, dvouplotýnkovým vařičem a mikrovlnnou troubou. V kuchyňské lince najdete potřebné nádobí. Karavan je velmi útulný. Venkovní přístřešek a posezení.
    V areálu rekreačního střediska je možné také stanovat nebo umístit vlastní karavan, obytné auto, nebo přívěs.

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ
 

 • společné
 • V roce 2013 byly zrekonstruované dámské a pánské sprchy.
 • V roce 2014 byly zrekonstruované dámské a pánské toalety.
 • Velké chaty mají nově vlastní toaletu a umyvadlo s teplou a studenou vodou.

 

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt
Kontaktní formulář
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI