Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Star Line Svor

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Star Line Svor - Lužické hory

Středisko se nachází v severních Čechách na jižním okraji Šluknovského výběžku, v krásném prostředí Lužických hor s výhledem na dominantní horu Klíč. Nabízíme možnost uspořádání dětského tábora, sportovního soustředění, tanečního, jazykového či jiného kurzu a teambuildingu. Zajistíme ubytování v budově s kapacitou 110 lůžek nebo v dřevěných chatkách pro 176 osob. V areálu je k dispozici jídelna.

 

Ubytování

Ubytování je zajištěmo v pěti zděných budovách nebo v chatičkách (přes letní sezonu). Tři zděné budovy jsou zrcadlově rozděleny na dvě části se samostatnými vchody. V každé z nich se nachází vždy jeden dvoulůžkový a dva šestilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením (WC, sprcha). Dvě zděné budovy mají několik pokojů s kapacitou 3-6 lůžek se společným sociálním zařízením. V letní sezoně nabízíme ubytování i v dřevěných chatičkách s malou verandou o kapacitě 4 lůžek.
 

Vybavení kempu

V objektu se dále nachází tělocvična s několika ping-pongovými stoly a dalším vybavením, tři hřiště (asfaltová nebo travnatá), horolezecká stěna. V případěteplého počasí mohou návštěvníci našeho střediska využívat venkovního bazénu ke koupání a udržovaných trávníků v jeho okolí ke slunění. Bazén je napouštěn pitnou vodou z vlastní studny, je pravidelněkontrolován a čištěn. V areálu je také venkovní ohniště, které slouží k romantickému posezení s kytarou nebo opékání špekáčků.
 

Zábava v kempu

V hlavní budovějsou prostory k pořádání hromadných akcí pro všechny ubytované nebo na  oddělené aktivity. Jednotlivé místnosti jsou vybaveny audiovizuální technikou a kvalitními tabulemi na křídy nebo popisovače, které je možné volně využívat. Ve večerních hodinách Vás jistěpotě ší možnost posezení na baru s krbem, který je k dispozici výlučně pro návštěvníky našeho střediska. K dispozici je rovněž televize s videem a DVD přehrávačem. Pro všechny akce je možné uspořádat po dohodědiskotéku s různými světelnými efekty. Vzhledem ke kvalitě audioaparatury se může této akce zúčastnit až 250 osob.
 

Stravování

Stravování probíhá v jídelně s kapacitou 120 míst. Jídlo z domácí kuchyně připravujeme na základě našich dlouhodobých zkušeností tak, aby chutnalo co největšímu počtu rekreantů. Jídelní lístek na celou dobu pobytu je možné připravit po dohoděa v případě zájmu jsme schopni upéct koláč z nasbíraných plodů, připravit slavnostní tabuli, chlebíčky, dorty, zmrzlinové i jiné poháry... Přizpůsobíme se rovněž Vašim časovým požadavkům (časnější snídaně, pozdější večeře).

 

Tipy na další rekreační střediska v oblasti Lužické hory

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI