Rekreační středisko Star Line Svor

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Star Line Svor - Lužické hory

Středisko se nachází v severních Čechách na jižním okraji Šluknovského výběžku, v krásném prostředí Lužických hor s výhledem na dominantní horu Klíč. Nabízíme možnost uspořádání dětského tábora, sportovního soustředění, tanečního, jazykového či jiného kurzu a teambuildingu. Zajistíme ubytování v budově s kapacitou 110 lůžek nebo v dřevěných chatkách pro 176 osob. V areálu je k dispozici jídelna.

 

Ubytování

Ubytování je zajištěmo v pěti zděných budovách nebo v chatičkách (přes letní sezonu). Tři zděné budovy jsou zrcadlově rozděleny na dvě části se samostatnými vchody. V každé z nich se nachází vždy jeden dvoulůžkový a dva šestilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením (WC, sprcha). Dvě zděné budovy mají několik pokojů s kapacitou 3-6 lůžek se společným sociálním zařízením. V letní sezoně nabízíme ubytování i v dřevěných chatičkách s malou verandou o kapacitě 4 lůžek.
 

Vybavení kempu

V objektu se dále nachází tělocvična s několika ping-pongovými stoly a dalším vybavením, tři hřiště (asfaltová nebo travnatá), horolezecká stěna. V případěteplého počasí mohou návštěvníci našeho střediska využívat venkovního bazénu ke koupání a udržovaných trávníků v jeho okolí ke slunění. Bazén je napouštěn pitnou vodou z vlastní studny, je pravidelněkontrolován a čištěn. V areálu je také venkovní ohniště, které slouží k romantickému posezení s kytarou nebo opékání špekáčků.
 

Zábava v kempu

V hlavní budovějsou prostory k pořádání hromadných akcí pro všechny ubytované nebo na  oddělené aktivity. Jednotlivé místnosti jsou vybaveny audiovizuální technikou a kvalitními tabulemi na křídy nebo popisovače, které je možné volně využívat. Ve večerních hodinách Vás jistěpotě ší možnost posezení na baru s krbem, který je k dispozici výlučně pro návštěvníky našeho střediska. K dispozici je rovněž televize s videem a DVD přehrávačem. Pro všechny akce je možné uspořádat po dohodědiskotéku s různými světelnými efekty. Vzhledem ke kvalitě audioaparatury se může této akce zúčastnit až 250 osob.
 

Stravování

Stravování probíhá v jídelně s kapacitou 120 míst. Jídlo z domácí kuchyně připravujeme na základě našich dlouhodobých zkušeností tak, aby chutnalo co největšímu počtu rekreantů. Jídelní lístek na celou dobu pobytu je možné připravit po dohoděa v případě zájmu jsme schopni upéct koláč z nasbíraných plodů, připravit slavnostní tabuli, chlebíčky, dorty, zmrzlinové i jiné poháry... Přizpůsobíme se rovněž Vašim časovým požadavkům (časnější snídaně, pozdější večeře).

 

Tipy na další rekreační střediska v oblasti Lužické hory

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 11 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI