Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační středisko Termit

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Termit - kemp na Máchově jezeře

Vítá Vás Máchovo jezero a rekreační areál Termit 25. Ubytování v chatkách, nebo v ubytovně nedaleko Máchova jezera. Vítejte v sportovním a ubytovacím areálu Termit 25. Náš areál, který vám nabízí levné ubytování v podobě kempu – chatky u Máchova jezera, najdete poblíž města Doksy, tedy v překrásné a klidné krajině. Nabízíme ubytování v chatkách, ale také v hotelové ubytovně. Samozřejmostí je parkování zdarma v areálu a mnoho způsobů, jak se zabavit. V areálu je k dispozici: venkovní bazén, celoroční kluziště s umělým povrchem, kurt s umělým povrchem vhodný pro nohejbal či volejbal, beach-volejbalové hřiště, volejbalové hřiště,stolní tenis, šotolinové hřiště pro malou kopanou, provazová pyramida, lezecká stěna, prolézačky, pískoviště, dvě ohniště a gril.

 

Ubytování v chatkách

Náš rekreační areál vám nabízí ubytování ve dvou základních podobách. První a nejvíce užívanou možností je ubytování v chatkách. Všechny chatky jsou pro vás vybaveny celkem čtyřmi lůžkynočními stolky. Dále v chatce najdete šatní skříň a komodu. Nechybí stůlžidlemi, polička a pomůcky na úklid. V chatkách máme celkem 108 lůžek, které čekají právě na vás.

 

Ubytování v Turistické ubytovně

Další možností, jak se u nás ubytovat, jsou pokoje v turistické ubytovně, ve kterých máme celkem 120 lůžek pro vás připravených. Pokoje jsou dvou lůžkovépěti lůžkové. Máme ale také pokoj s devíti nebo sedmi lůžky. Vnitřní vybavení pokojů je obdobné jako v chatkách – postele, skříň na šaty, komoda, židle, polička a zrcadlo.

 

Nabídka stravování

ubytování nabízíme samozřejmě i stravování. Naše restaurace funguje po celý den, a pokud se u nás ubytujete, máte možnost objednat si i stravování ve formě plné penze, polopenze nebo jen snídaní. Kvalita naší kuchyně je dobrá a chutná, navíc si vždy můžete vybrat z nabídky několika druhů jídel. Snídani podáváme ve formě švédských stolů.  Strach o místo k sezení rozhodně mít nemusíte, uvnitř restaurace je celkem 130 míst k sezení a na zastřešené terase dalších 70.

 

Sportovní vyžití v areálu TERMIT25

V areálu TERMIT25 kromě ubytovacího zařízení můžete najít také celoroční kluziště (normální brusle nebo in-line brusle), hřiště s umělým trávníkem pro fotbal, ale také plážový volejbal, nohejbal či badminton. Samozřejmě nechybí ani bazén.
Pro své nejmenší návštěvníky zajišťujeme také vyžití na provazových prolézačkách a pro větší nabízíme i volnou horolezeckou stěnu.

 

Tipy na další rekreační střediska - Máchovo jezero

 

Galerie
Ceník

Ceník a podmínky ubytování

Na této stránce vám nabízíme souhrnný seznam veškerých ceníků a cen za využití našich služeb. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ceny ubytování 2015 - jednotlivci

UbytováníCHATKY/lůžko/denTU - POKOJE/lůžko/den
Děti do 4 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma
méně než 7 dnů175,- Kč230,- Kč
více než 7 dnů155,- Kč210,- Kč
neobsazené lůžko 50,- Kč50,- Kč

 

Ceny ubytování 2015 - kolektivy

Pokud zařizujete školní výlet, nebo delší pobyt pro více osob, jako jsou například různé semináře či komunitní campy. Můžete využít naší zvýhodněné nabídky pro kolektivy a skupiny. Stačí si u nás objednat alespoň sedmidenní pobyt pro více jak 29 osob. Cena poté zahrnuje plnou penzi i s pitným režimem a svačinu na každý den. Ceny jsou uvedeny orientačně na školy a jsou následující:

Ubytování s plnou penzílůžko/den

předškoláci

310,- Kč

školáci

335,- Kč

dospělé osoby

365,- Kč

Cena pro kolektivy (typ ubytování nerozhoduje, v ceně ubytování vč. plné penze, svačiny a pitného režimu).

Ceny stravování pro ubytované

 snídaně *obědvečeřepolopenzeplná penze
dospělý65,- Kč85,- Kč75,- Kč140,- Kč195,- Kč
dítě do 9ti let45,- Kč65,- Kč65,- Kč110,- Kč150,- Kč
Ceny jsou uvedeny pro 100g porci u dospělých, 50g u dětských.
* formou švédských stolů

Ceny pronájmu sportovišť

Pronájem sportovišť 
Hřiště s umělým povrchem 110,- Kč / hod
Kluziště s umělým povrchem 200,- Kč / hod
Kluziště s umělým povrchem s nočním osvětlením 300,- Kč / hod

Další poplatky

Poplatky městu Doksy
do 31. května8,- Kč / den
od 1. června do 30.srpna15,- Kč / den
Poplatek z lůžka (hradí všichni hosté s nárokem na lůžko)4,- Kč / den

 

Ubytování s vašim mazlíčkem

Jestliže máte nějaké své domácí zvířátko a rádi byste jej vzali sebou, nemáme s tím nejmenší problém. Ovšem je nutné za něj platit symbolický poplatek 30,-Kč za den.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí a tipy na výlet

Okolí našeho areálu TERMIT25 je proslavené svojí krásou již odnepaměti. Jedná se o krásnou krajinu Českého středohoří, které je proslaveno lesy a roklemi, zajímavými skalními útvary a rybníky a samozřejmě i našim nejvýznamnějším romantickým básníkem – Karlem Hynkem Máchou. Tento kraj je jedinečný svou širokou nabídkou příležitostí k trávení volného času.

 

Doksy

Městečko Doksy nabízí mnoho restaurací a kaváren. Vedle nich ale i možnost aktivního sportovního vyžití. Kromě toho jsou Doksy každoročně dějištěm hudebního festivalu a tradičních cyklistických závodů.

 

Koupání u Máchova jezera

Máchovo jezero kromě klidných zákoutí, kde si můžete pohovět a vykoupat se, nabízí i několik pláží. Většina pláží má své provozovatele, kteří na nich vybírají vstupné od dvaceti korun až po stokorunu. Vstupné je na druhou stranu celodenní a zahrnuje výhody pramenící z vnitřního vybavení areálu. Klouzačky, loďky, kurty a různá hřiště. Stejně tak lavičky, lehátka a slunečníky.

 

Turistika a zajímavá místa

turistického hlediska je blízké i široké okolí našeho areálu TERMIT25 velmi zajímavé. Můžete navštívit několik hradů, jako třeba blízký Bezděz, Housku, Kokořín, nebo Sloup.
Okolí poskytuje ale i několik zajímavých a originálních přírodních ojedinělostí, jako jsou například:

  • Králův stolec – nejvyšší ze skalních bloků v okolí
  • Swampbažina slatinného charakteru uchovaná na naplavených píscích, donedávna nepřístupný vojenský prostor, kde se dnes můžete procházet tajemnými roklemi, skalními útvary jako je Skalní brána (miniatura Pravčické brány)
  • Braniborská jeskyně – pískovcová polojeskyně, která ej volně přístupná
  • Osada Nová Skalka - ukázková a idylická ves, ve které trávil český velikán Jára Cimrman třicáté druhé narozeniny

 

Cyklistika

Plochámírně kopcovitá místní krajina je jako stvořená k vyjížďkám na kole. Je zde hustá síť cyklostezek, kde si určitě každý dovede vybrat svou trasu, ať už se jedná o rekreační jízdu nebo poznávací cyklistické zájezdy či adrenalinové projížďky skrze náročnější terén.

 

 

 

Ubytování v okolí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI