Rekreační středisko Termit

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační středisko Termit - kemp na Máchově jezeře

Vítá Vás Máchovo jezero a rekreační areál Termit 25. Ubytování v chatkách, nebo v ubytovně nedaleko Máchova jezera. Vítejte v sportovním a ubytovacím areálu Termit 25. Náš areál, který vám nabízí levné ubytování v podobě kempu – chatky u Máchova jezera, najdete poblíž města Doksy, tedy v překrásné a klidné krajině. Nabízíme ubytování v chatkách, ale také v hotelové ubytovně. Samozřejmostí je parkování zdarma v areálu a mnoho způsobů, jak se zabavit. V areálu je k dispozici: venkovní bazén, celoroční kluziště s umělým povrchem, kurt s umělým povrchem vhodný pro nohejbal či volejbal, beach-volejbalové hřiště, volejbalové hřiště,stolní tenis, šotolinové hřiště pro malou kopanou, provazová pyramida, lezecká stěna, prolézačky, pískoviště, dvě ohniště a gril.

 

Ubytování v chatkách

Náš rekreační areál vám nabízí ubytování ve dvou základních podobách. První a nejvíce užívanou možností je ubytování v chatkách. Všechny chatky jsou pro vás vybaveny celkem čtyřmi lůžkynočními stolky. Dále v chatce najdete šatní skříň a komodu. Nechybí stůlžidlemi, polička a pomůcky na úklid. V chatkách máme celkem 108 lůžek, které čekají právě na vás.

 

Ubytování v Turistické ubytovně

Další možností, jak se u nás ubytovat, jsou pokoje v turistické ubytovně, ve kterých máme celkem 120 lůžek pro vás připravených. Pokoje jsou dvou lůžkovépěti lůžkové. Máme ale také pokoj s devíti nebo sedmi lůžky. Vnitřní vybavení pokojů je obdobné jako v chatkách – postele, skříň na šaty, komoda, židle, polička a zrcadlo.

 

Nabídka stravování

ubytování nabízíme samozřejmě i stravování. Naše restaurace funguje po celý den, a pokud se u nás ubytujete, máte možnost objednat si i stravování ve formě plné penze, polopenze nebo jen snídaní. Kvalita naší kuchyně je dobrá a chutná, navíc si vždy můžete vybrat z nabídky několika druhů jídel. Snídani podáváme ve formě švédských stolů.  Strach o místo k sezení rozhodně mít nemusíte, uvnitř restaurace je celkem 130 míst k sezení a na zastřešené terase dalších 70.

 

Sportovní vyžití v areálu TERMIT25

V areálu TERMIT25 kromě ubytovacího zařízení můžete najít také celoroční kluziště (normální brusle nebo in-line brusle), hřiště s umělým trávníkem pro fotbal, ale také plážový volejbal, nohejbal či badminton. Samozřejmě nechybí ani bazén.
Pro své nejmenší návštěvníky zajišťujeme také vyžití na provazových prolézačkách a pro větší nabízíme i volnou horolezeckou stěnu.

 

Tipy na další rekreační střediska - Máchovo jezero

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
1 + 15 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Ceník

Ceník a podmínky ubytování

Na této stránce vám nabízíme souhrnný seznam veškerých ceníků a cen za využití našich služeb. Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Ceny ubytování 2015 - jednotlivci

UbytováníCHATKY/lůžko/denTU - POKOJE/lůžko/den
Děti do 4 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma
méně než 7 dnů175,- Kč230,- Kč
více než 7 dnů155,- Kč210,- Kč
neobsazené lůžko 50,- Kč50,- Kč

 

Ceny ubytování 2015 - kolektivy

Pokud zařizujete školní výlet, nebo delší pobyt pro více osob, jako jsou například různé semináře či komunitní campy. Můžete využít naší zvýhodněné nabídky pro kolektivy a skupiny. Stačí si u nás objednat alespoň sedmidenní pobyt pro více jak 29 osob. Cena poté zahrnuje plnou penzi i s pitným režimem a svačinu na každý den. Ceny jsou uvedeny orientačně na školy a jsou následující:

Ubytování s plnou penzílůžko/den

předškoláci

310,- Kč

školáci

335,- Kč

dospělé osoby

365,- Kč

Cena pro kolektivy (typ ubytování nerozhoduje, v ceně ubytování vč. plné penze, svačiny a pitného režimu).

Ceny stravování pro ubytované

 snídaně *obědvečeřepolopenzeplná penze
dospělý65,- Kč85,- Kč75,- Kč140,- Kč195,- Kč
dítě do 9ti let45,- Kč65,- Kč65,- Kč110,- Kč150,- Kč
Ceny jsou uvedeny pro 100g porci u dospělých, 50g u dětských.
* formou švédských stolů

Ceny pronájmu sportovišť

Pronájem sportovišť 
Hřiště s umělým povrchem 110,- Kč / hod
Kluziště s umělým povrchem 200,- Kč / hod
Kluziště s umělým povrchem s nočním osvětlením 300,- Kč / hod

Další poplatky

Poplatky městu Doksy
do 31. května8,- Kč / den
od 1. června do 30.srpna15,- Kč / den
Poplatek z lůžka (hradí všichni hosté s nárokem na lůžko)4,- Kč / den

 

Ubytování s vašim mazlíčkem

Jestliže máte nějaké své domácí zvířátko a rádi byste jej vzali sebou, nemáme s tím nejmenší problém. Ovšem je nutné za něj platit symbolický poplatek 30,-Kč za den.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí a tipy na výlet

Okolí našeho areálu TERMIT25 je proslavené svojí krásou již odnepaměti. Jedná se o krásnou krajinu Českého středohoří, které je proslaveno lesy a roklemi, zajímavými skalními útvary a rybníky a samozřejmě i našim nejvýznamnějším romantickým básníkem – Karlem Hynkem Máchou. Tento kraj je jedinečný svou širokou nabídkou příležitostí k trávení volného času.

 

Doksy

Městečko Doksy nabízí mnoho restaurací a kaváren. Vedle nich ale i možnost aktivního sportovního vyžití. Kromě toho jsou Doksy každoročně dějištěm hudebního festivalu a tradičních cyklistických závodů.

 

Koupání u Máchova jezera

Máchovo jezero kromě klidných zákoutí, kde si můžete pohovět a vykoupat se, nabízí i několik pláží. Většina pláží má své provozovatele, kteří na nich vybírají vstupné od dvaceti korun až po stokorunu. Vstupné je na druhou stranu celodenní a zahrnuje výhody pramenící z vnitřního vybavení areálu. Klouzačky, loďky, kurty a různá hřiště. Stejně tak lavičky, lehátka a slunečníky.

 

Turistika a zajímavá místa

turistického hlediska je blízké i široké okolí našeho areálu TERMIT25 velmi zajímavé. Můžete navštívit několik hradů, jako třeba blízký Bezděz, Housku, Kokořín, nebo Sloup.
Okolí poskytuje ale i několik zajímavých a originálních přírodních ojedinělostí, jako jsou například:

  • Králův stolec – nejvyšší ze skalních bloků v okolí
  • Swampbažina slatinného charakteru uchovaná na naplavených píscích, donedávna nepřístupný vojenský prostor, kde se dnes můžete procházet tajemnými roklemi, skalními útvary jako je Skalní brána (miniatura Pravčické brány)
  • Braniborská jeskyně – pískovcová polojeskyně, která ej volně přístupná
  • Osada Nová Skalka - ukázková a idylická ves, ve které trávil český velikán Jára Cimrman třicáté druhé narozeniny

 

Cyklistika

Plochámírně kopcovitá místní krajina je jako stvořená k vyjížďkám na kole. Je zde hustá síť cyklostezek, kde si určitě každý dovede vybrat svou trasu, ať už se jedná o rekreační jízdu nebo poznávací cyklistické zájezdy či adrenalinové projížďky skrze náročnější terén.

 

 

 

Ubytování v okolí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI