Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Roubenka Jílové u Držkova

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Roubenka v Podkrkonoší 135 - ubytování Jílové u Držkova, Jizerské hory

Pronájem Luxusní roubenky na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš s panoramatickým výhledem na hřebeny Krkonoš, v Jílovém u Držkova. Kapacita menší roubenky je 10 osob ve 3 ložnicích (2L, 4L, 4L). Je zde infrasauna pro 3 osoby a parní sauna. V okolí skiareály, jen 200m je vzdálený břidlicový lom ke koupání s pozvolným vstupem. Pozemek více jak 20tis m2.

 

Popis roubenky

Novostavba je celodřevěná pravá roubená chalupa splňující současné nejnáročnější požadavky na pohodlné bydlení. Kapacita roubenky je  10 osob ve 3 ložnicích (2L, 4L, 4L).  

  • V přízemí roubenky je hlavní obývací místnost s kachlovými kamny, dále plně vybavená kuchyň, koupelna s vanou, WC a pračkou, předsíň a komora s infrasaunou pro 3 osoby.
  • V podkroví roubenky jsou 3 ložnice  a druhá koupelna s parním saunovým boxem a s WC.
  • Kuchyň: sporák se sklokeramickou deskou, horkovzdušná trouba s grilem, lednice, velký mrazák, vinotéka pro chazení nejen vína, rychlovarná konvice, kávovar, espressovač na mletou kávu, toustovač, mikrovlná trouba s grilem, tyčový mixér, kompletní nádobí, hrnce, utěrky atd.

 

Další vybavení roubenky

internet wi-fi, TV/SAT, DVD, rádio/CD přehrávač, parní sauna, infrasauna, dětská postýlka, venkovní dřevěný nábytek, gril na dřevěné uhlí, ohniště s posezením, dětské hřiště - houpačky, klouzačka, pískoviště, dále ruské kuželky.

Vytápění: Roubenka je dokonale zateplená, 30cm izolace a v oknech jsou trojskla, spotřeba energií je minimální. V přízemí jsou veliká kachlová kamna a teplo prochází až do podkroví s ložnicemi. V ložnicích jsou úsporné sálavé topné panely a každá ložnice je ovládaná samostatným termostatem. V koupelnách jsou topné žebříky na ručníky a podlahové topení.

Parkování: přímo na pozemku u roubenky, stání je uzamykatelné pro 5 vozů. V zimě je příjezd i parkování bez problémů, parkovací místo navazuje přímo na místní rovinatou komunikaci, která je pravidelně v zimě udržována.  Roubenka je zabezpečena alarmem a parkoviště venkovním kamerovým systémem.

 

 

Naše další Roubenka Jílové U Držkova - Jizerské hory

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Sportovní a rekreační možnosti

V obci se nachází hospoda i obchod (500m), nové sportovní hřiště s umělým povrchem (500m), zastávka autobusů (200m), vlak (3km). Koupání je možné v okolních lomech (nejbližší 200m od roubenky). Nejbližší koupaliště s tobogánem je v Železném Brodě (7km). V údolí protéká pstruhová říčka Kamenice, oblíbená mezi vodáky.

V blízkém okolí se nabízí spousta tras vhodných k cykloturistice i pěším tůrám. Okolní kopce lákají turisty pro své úchvatné výhledy na hřebeny Krkonoš a Jizerských hor a jsou posety rozhlednami; tou nejbližší je rozhledna Černá studnice (7km) a Štěpánka.

Bozkovské dolomitové jeskyně jsou vzdálené pouhých 10km a jsou přístupné po celý rok. Další cíle najdete v turistickém průvodci, který je k dispozici na roubence.

Na loukách se tu pasou krávy i ovce a na místních farmách si nakoupíte kvalitní a čerstvé sýry, jogurty, mléko a máslo.

Lyžování - nejbližším skiareálem je Zásada a Plavy (4 km), kde je i noční lyžování a školka pro děti. Další areály jsou: Vysoké nad Jizerou (8km), Paseky n. J. (10km), Rejdice a Příchovice (10km), Tanvaldský Špičák (11 km), Rokytnice nad Jizerou (20 km), Harrachov (24 km). Menší střediska zaručují menší fronty na vleku a nižší ceny jízdného i občerstvení.

Pro milovníky běžek jsou v okolí nespočetné běžecké stopy.

 

Nádherné okolí

Okolní krajina je zvlněná s hlubokými lesy, prosluněnými loukami a úchvatnými výhledy do kraje až na hřebeny Krkonoš. Poblíž roubenky jsou zatopené břidlicové lomy ke koupání s průzračnou vodou, nejbližší lom je jen 200 metrů od roubenky s pozvolným přístupem do vody. Okolní lesy lákají ke sběru hub, borůvek a malin. Přímo pod okny roubenky se po ránu a navečer procházejí srnky. 

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI