Roubenka Nad Náměstím

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v Krkonoších, kde je čistý vzduch, krásné prostředí pro lyžování, procházky přírodou a cykloturistiku. Vhodné pro osoby, které mají problémy s dýchacími cestami nebo se nemohou po nemoci dobře zotavit. Zrekonstruovaná (vnitřní prostory) poloroubená chalupa v Krkonoších v centru turistického střediska, 400m od náměstí, 400m od lyžařského střediska Studenov ( kvalitní lyžování pro celou rodinu ), vhodná k celoroční rekreaci pro rodiny v plně samostatných apartmánech, nebo větší skupiny při pronájmu celé chalupy (20 osob), které zde mohou strávit volný čas v uzavřeném kolektivu s možností uspořádání různých oslav nebo sportovních soustředění. Chalupa je rozdělena na 4 apartmány. Každý má vlastní: uzamykatelný vstup ze středové chodby, novou kuchyňskou linku (180cm) zařízenou k vaření – dvouvařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, nové sociální zařízení – WC, sprchový kout, umyvadlo, televize + satelit.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Letní aktivity

Rokytnice i za kopcem položený Harrachov nabízí vstup do celých Krkonoš pro turisty i pro cykloturisty. Můžete po značených trasách navštívit stejná místa jako lyžaři - běžkaři ( viz sekce lyžování).

Naleznete v Rokytnici:

 •     mnoho turisticky značených cest k výletům do širokého okolí buď pěšky nebo na kolech
 •     na jaře doporučujeme sjíždění řeky Jizery na raftu
 •     sportovní halu, 3 tenisové kurty, kde je možnost půjčení tenisových raket
 •     volejbalové hřiště na Pěvíně.

Pro klidné chvíle u chalupy:

 •     u chalupy je možné grilovat nebo opékat na otevřeném ohništi
 •     pískoviště pro děti.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI