Šámalova chata

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Jizerské hory – Šámalova chata. Celková kapacita ubytování na Šámalově chatě je 59 lůžek + 4 přistýlky. Z toho je 6 lůžek a 2 přistýlky v samostatných objektech – hájenkách, které jsou součástí areálu Šámalovy chaty na Nové louce. Šámalova chata nabízí svým hostům dostatečný komfort pro Váš pobyt v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor.
 

Firemní akce v Jizerských horách – ŠÁMALOVA CHATA

Okolní příroda Jizerských hor a poloha Šámalovy chaty může být významným faktorem při Vašem rozhodování o místě a prostředí, ve kterém budete pořádat Vaše firemní akce – školení, „teambuliding“ a další.

  •     Máme k dispozici sál pro 60 osob, ve kterém můžete pořádat Vaše školení,..
  •     Okolní příroda umožní různé outdoorové aktivity – budete přímo v centru cyklistických tras v Jizerských horách a v centru Jizerské magistrály, která Vám nabídne desítky možných tras podle obtížnosti, kterou si můžete zvolit.
  •     Odpočinek po náročném dni , můžete nalézt v naší sauně, která je pro Vás k dispozici.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI