Turistická chata TJ Slavoj

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Turistická chata TJ Slavoj nabízí levné ubytování v klidné části Kořenova v Jizerských horách. Vhodné především pro spřátelé rodiny, sportovní kluby, dětské tábory, školy v přírodě a školní výlety. V letních měsících možnost stanování (camp) vedle ubytovny. Nabízíme 40 lůžek + přistýlky v 10 pokojích (oddělené sociální zařízení). Vybavení pokojů: deky, povlečení, přípojka na TV, WIFI internet, přízemí – společenská místnost s televizí, vybavená kuchyňka, automatická pračka, patro – společenská místnost s televizí, DVD, vybavená kuchyňka, PC s internetem, sauna, ohniště, udírna, lyžárna, úschovna kol, možnost drobných oprav kol, 100 m od budovy dvě garážová stání, ubytovna je nekuřácká.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI