Ubytování Bartonička

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dům se nachází v jihozápadní části Krkonoš u Vysokého nad Jizerou na klidném místě na okraji vesnice. Objekt je dosažitelný jak autem, tak autobusem či vlakem. Hostům pronajímáme uzavřené 1. patro v rodinném domě, které má v létě vlastní vchod (v přízemí bydlí celoročně rodina majitele - hostům denně topíme a odnášíme odpad z kuchyně a chodby). Topení je centrální. V 1. patře se nachází 5 pokojů (2x třílůžkový, 3x čtyřlůžkový + 1 dětská postýlka a 1 dětská krmící židlička). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a vlastní lednici s malým mrazákem. Pro děti do 2 let Vám půjčíme krmící židličku. Na chodbě je k dispozici 6.

koupelna s vanou. Samozřejmostí je teplá i studená voda. Společenská místnost je s TV-SAT, vybavená kuchyně (2 sporáky, domácí espresso BOSCH TASSIMO /přivezte si prosím vlastní kapsle Tassimo/, mikrovlnka, kávovar, varné konvice, 2x topinkovač, toustovač, utěrky, nádobí). V přízemí domu najdete hernu se stolním fotbálkem, elektronickými šipkami a billiardem. Wi-fi po celém objektu zdarma. Bezplatné parkoviště je hned u domu. Vezměte si prosím domácí obuv a ručníky. V zimě vřele doporučujeme sněhové řetězy. Zvířátka - na dotaz.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI