Ubytování Bartonička

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dům se nachází v jihozápadní části Krkonoš u Vysokého nad Jizerou na klidném místě na okraji vesnice. Objekt je dosažitelný jak autem, tak autobusem či vlakem. Hostům pronajímáme uzavřené 1. patro v rodinném domě, které má v létě vlastní vchod (v přízemí bydlí celoročně rodina majitele - hostům denně topíme a odnášíme odpad z kuchyně a chodby). Topení je centrální. V 1. patře se nachází 5 pokojů (2x třílůžkový, 3x čtyřlůžkový + 1 dětská postýlka a 1 dětská krmící židlička). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a vlastní lednici s malým mrazákem. Pro děti do 2 let Vám půjčíme krmící židličku. Na chodbě je k dispozici 6.

koupelna s vanou. Samozřejmostí je teplá i studená voda. Společenská místnost je s TV-SAT, vybavená kuchyně (2 sporáky, domácí espresso BOSCH TASSIMO /přivezte si prosím vlastní kapsle Tassimo/, mikrovlnka, kávovar, varné konvice, 2x topinkovač, toustovač, utěrky, nádobí). V přízemí domu najdete hernu se stolním fotbálkem, elektronickými šipkami a billiardem. Wi-fi po celém objektu zdarma. Bezplatné parkoviště je hned u domu. Vezměte si prosím domácí obuv a ručníky. V zimě vřele doporučujeme sněhové řetězy. Zvířátka - na dotaz.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI