Ubytování Božena Veselá

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízený objekt - zahradní zděný bungalow se dvěma, na sobě nezávislými ubytovacími jednotkami. Vybavení jednotky: obývací pokoj se 4 lůžky / v jedné 2 x dvouválenda, v jedné dvouválenda a patrová postel /, předsíňka zařízena jako kuchyňka / dvouvařič, nádobí /, WC, sprchový kout s umyvadlem, lednička. Možnost elektrického přitápění, ohniště se zásobou dřeva, parkování v objektu. Koupání v jezeře, půjčovna loděk a šlapadel, parník, tenis / 6 kurtů /, procházky zalesněným okolím, houbaření. Výlety na kole po označených cyklostezkách zales. terénem / mapy 7 cyklookruhů od 15 do 30 km /, půjčovna kol v  místě. 7 km od Splavů jízda na koni i pro děti. 5 min. od ubytování menší rybník se sportovním rybolovem za úplatu bez rybářského lístku, možnost zapůjčení rybářského náčiní. V dosahu hrad Bezděz, Kokořín, skalní hrad Sloup, zámek Mnichovo Hradiště, Zákupy, Sychrov, největší aquacentrum v Liberci. Dostupná návštěva Prahy vlakem, autobusem, autem.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI