Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování Božena Veselá

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízený objekt - zahradní zděný bungalow se dvěma, na sobě nezávislými ubytovacími jednotkami. Vybavení jednotky: obývací pokoj se 4 lůžky / v jedné 2 x dvouválenda, v jedné dvouválenda a patrová postel /, předsíňka zařízena jako kuchyňka / dvouvařič, nádobí /, WC, sprchový kout s umyvadlem, lednička. Možnost elektrického přitápění, ohniště se zásobou dřeva, parkování v objektu. Koupání v jezeře, půjčovna loděk a šlapadel, parník, tenis / 6 kurtů /, procházky zalesněným okolím, houbaření. Výlety na kole po označených cyklostezkách zales. terénem / mapy 7 cyklookruhů od 15 do 30 km /, půjčovna kol v  místě. 7 km od Splavů jízda na koni i pro děti. 5 min. od ubytování menší rybník se sportovním rybolovem za úplatu bez rybářského lístku, možnost zapůjčení rybářského náčiní. V dosahu hrad Bezděz, Kokořín, skalní hrad Sloup, zámek Mnichovo Hradiště, Zákupy, Sychrov, největší aquacentrum v Liberci. Dostupná návštěva Prahy vlakem, autobusem, autem.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI