Ubytování Bungalowy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Příjemná letní i zimní dovolená v Jizerských horách. Ubytování v chatách a apartmánu na okraji města Desná v Jizerských horách. Ubytujte se v soukromí! Jedná se o 3 samostatně stojící ubytovací objekty na kraji města Desná. Bungalowy jsou dobře přístupné, s možností parkování, venkovního posezení a grilování. V blízkosti ubytování je obchod s potravinami, restaurace, zastávka autobusu a vlaku. Každá chata či apartmán má zařízenou kuchyňku s ledničkou, sprchou, WC, elektrické vytápění, SAT, dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. K dispozici pro ubytované je bezdrátové připojení k internetu (Wi-Fi). Apartmány Bungalow vám mají co nabídnout. Pro náročnější ubytované hosty jsou k dispozici zasněžované lyžařské areály s dostatkem sněhu na lyžování od počátku prosince až do Velikonoc - Tanvaldský Špičák, Rejdice, Paseky nad Jizerou, Harrachov. Milovníci bílé stopy se mohou vydat na hřebeny Jizerských hor, kde jsou připraveny kilometry upravených tratí jizerské lyžařské magistrály na české i polské straně hor v okolí Jakuszyc a Orle.  
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI