Ubytování Červinka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Horní Branná, Krkonoše. Zveme Vás na příjemný pobyt v malebné vesničce Horní Branná, která má výhodnou polohu pro výlety, letní turistiku i zimní lyžování a ostatní radovánky. V nedalekém okolí se nacházejí města Vrchlabí a Jilemnice, turistická a lyžařská střediska Horní a Dolní Mísečky, Špindlerův Mlýn, Benecko a mnohá další horská turistická střediska. Ubytování je svým zázemím vhodné i pro rodiny s dětmi, či páry. Možnost koupání ve venkovním bazénu, prostorná zahrada, nebo posezení u grilu pod zakrytou pergolou. Parkování je možné přímo u domu, nebo v garáži.

    1x 2 lůžkový pokoj,
    2x 3-4 lůžkový pokoj s možností přistýlky.

V ceně je plně vybavená kuchyňka spojená se společenskou místností. V kuchyni je mimo jiné sporák, lednice, varná konvice a ostatní standardní vybavení. Dále TV a možnost využití internetu!

Kolem objektu je oplocený pozemek s krytou pergolou, ohništěm, grilem, velkou zahradou a venkovním bazénem. Domácí zvíře ano, ale nutná dohoda s majiteli. Parkování je možné přímo u domu. Bezpečné okolí. Stravování vlastní (vybavená kuchyňka), případně možnost restaurací (3). V místě dále obchod s potravinami, drogerie, oděvy, vše cca 250 m.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI