Ubytování Červinka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Horní Branná, Krkonoše. Zveme Vás na příjemný pobyt v malebné vesničce Horní Branná, která má výhodnou polohu pro výlety, letní turistiku i zimní lyžování a ostatní radovánky. V nedalekém okolí se nacházejí města Vrchlabí a Jilemnice, turistická a lyžařská střediska Horní a Dolní Mísečky, Špindlerův Mlýn, Benecko a mnohá další horská turistická střediska. Ubytování je svým zázemím vhodné i pro rodiny s dětmi, či páry. Možnost koupání ve venkovním bazénu, prostorná zahrada, nebo posezení u grilu pod zakrytou pergolou. Parkování je možné přímo u domu, nebo v garáži.

    1x 2 lůžkový pokoj,
    2x 3-4 lůžkový pokoj s možností přistýlky.

V ceně je plně vybavená kuchyňka spojená se společenskou místností. V kuchyni je mimo jiné sporák, lednice, varná konvice a ostatní standardní vybavení. Dále TV a možnost využití internetu!

Kolem objektu je oplocený pozemek s krytou pergolou, ohništěm, grilem, velkou zahradou a venkovním bazénem. Domácí zvíře ano, ale nutná dohoda s majiteli. Parkování je možné přímo u domu. Bezpečné okolí. Stravování vlastní (vybavená kuchyňka), případně možnost restaurací (3). V místě dále obchod s potravinami, drogerie, oděvy, vše cca 250 m.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI