Ubytování Emingerovi

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v útulném soukromí. Příjemné strávení dovolené v klidném místě horského střediska Harrachov v Krkonoších. Harrachov se proslavil především skokanskými můstky, bezvadnými podmínkami pro sjezdové lyžování, snowboarding i běžky. V letních měsících nabízí Harrachov velmi atraktivní trasy pro pěší tůry, jak v blízkém okolí tak i do vzdálenějších koutů Krkonoš, množství cyklotras, ale i aktivní zábavu v centru Harrachova. Celková kapacita ubytování je pro 8 osob, 2 × dvoulůžkový pokoj a 1 × čtyřlůžkový pokoj. Samostatně. Jsou k dispozici dvě koupelny a dvě toalety. Nabízíme prostornou terasu vybavenou stoly se slunečníky s krásným výhledem k lesu a řece. V létě je k dispozici také ohniště s lavičkami. Parkoviště je pro 4 automobily, 30 m od hlavní silnice. Parkoviště má uzavřený vjezd.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI