Ubytování Emingerovi

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v útulném soukromí. Příjemné strávení dovolené v klidném místě horského střediska Harrachov v Krkonoších. Harrachov se proslavil především skokanskými můstky, bezvadnými podmínkami pro sjezdové lyžování, snowboarding i běžky. V letních měsících nabízí Harrachov velmi atraktivní trasy pro pěší tůry, jak v blízkém okolí tak i do vzdálenějších koutů Krkonoš, množství cyklotras, ale i aktivní zábavu v centru Harrachova. Celková kapacita ubytování je pro 8 osob, 2 × dvoulůžkový pokoj a 1 × čtyřlůžkový pokoj. Samostatně. Jsou k dispozici dvě koupelny a dvě toalety. Nabízíme prostornou terasu vybavenou stoly se slunečníky s krásným výhledem k lesu a řece. V létě je k dispozici také ohniště s lavičkami. Parkoviště je pro 4 automobily, 30 m od hlavní silnice. Parkoviště má uzavřený vjezd.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI