Ubytování Hana Müllerová

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám možnost velmi kvalitního ubytování v příjemném prostředí nedaleko Liberce. Apartmán lze využít nejen k ubytování na služební cestě, ale i k individuální rekreaci vhodné i pro rodiny s dětmi.Ložnice s velkou vestavěnou skříní se zrcadlovými posuvnými dveřmi je vybavena moderním dvojlůžkem, stolkem a komodou, Kuchyně je kompletně vybavená vestavnými spotřebiči i nádobím (plynový sporák s digestoří, elektrická horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, myčka, lednice). V obytné části je rozkládací sedací souprava, dvě křesla, stolek, skříňky, televize, DVD. Koupelna s WC je vybavena sprchovým koutem s masážními tryskami a umyvadlem. Pod schodištěm je prostor na uložení sportovních potřeb a ostatních rozměrných zavazedel..

průjezd Libercem směr Děčín, cca 1 km za Libercem je odbočka vpravo na Stráž nad Nisou. Na první křižovatce odbočte na vedlejší silnici mírně vlevo a stoupejte do kopce až k semaforům. Tam odbočte vpravo a jeďte stále rovně až na horizont cca 700 m. Na křižovatce odbočte vpravo a jeďte rovně a na konci rovinky zatočte vpravo, projeďte křižovatku rovně a hned za ní odbočte vpravo a po 150 m jste u cíle.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI