Ubytování Ing. Vít Svatoš

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám pohodlné a útulné ubytování v klidném prostředí, které se nalézá na úplném kraji obce, přímo pod majestátným královským hradem Bezděz. Ideální pro rodiny s dětmi nebo soukromé akce ( gril unese i sele nebo 6 kuřat najednou, k dispozici upravená lednice na soudek piva ). Možnost zapůjčení dětské postýlky. Příjemné posezení ve veliké zahradě. pro děti je zde houpačka, houpací síť, pískoviště a velký trávník na různé hry možnost zapůjčení dámského a pánského kola..

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI