Ubytování Irena Pytlíková

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v zrekonstruované venkovské usedlosti uprostřed nádherné přírody. Nabízíme pronájem celé usedlosti - 5 pokojů až pro 12 osob + 4 přistýlky a 4 dětské postýlky. Usedlost leží na cyklistické stezce, na okraji klidné obce, Máchovo jezero je vzdáleno pouhé 2 km. K Dispozici máme kulečníkový stůl, šipky, kolo trenažér, venkovní bazén, dětské hřiště + klouzačka, pískoviště, travnaté hřiště - tenis, nohejbal, volejbal..V zahradním domku naleznete - sluneční lehátka, hračky -kočárky pro holčičky, auta pro chlapečky,  velké kuželky, ping pongový stůl pro venkovní použití, síť na nohejbal či volejbal, gril mobilní, dětský kočárek sportovní, venkovní ohniště se sezením, houpačka, venkovní stoly s lavicemi, 2 x stůl + židle na krytém podloubí při vstupu do domu.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI