Ubytování Liberec

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Plánujete navštívit Liberec nebo okolí? Ubytování u nás se Vám bude hodit. Nabízíme nové, čisté a kvalitní a cenově dostupné ubytování v krásné části Liberce, která se příznačně nazývá U slunečních lázní. V případě, že hledáte naprostý klid pro váš odpočinek a zároveň blízko do centra Liberce jsme pro Vás tím pravým místem. Nabízíme vám ubytováni v nově vybavených pokojích v nekuřáckém a útulném prostředí a terasou. Naše ubytování je určeno pro rodiny s dětmi i jednotlivce.

STŘEŽENÉ PARKOVÁNÍ V OBJEKTU
Wi-Fi - zdarma přístup na internet 15Mb/s (i na zahradě a terase)
KOUPELNA SE SPRCHOU
WC
LEDNIČKA
VARNÁ KONVICE
VYSOUŠEČ VLASU
TV-LCD / SAT
DVD
Liberec centrum - 10 min

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI