Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování Marie Holcová

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pro ubytování je optimální počet 4 osoby, nejvýše až 8 osob; po dohodě Vám připravíme každý den snídaně. Možnost posezení v pěkném prostředí kavárny, v zimě i v příjemném koutě u kachlové pece, v létě u stolečků na zahradě. Vytápění přímotopy, k disposici mikrovlnná trouba, varná konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Lyžařský areál KAMENEC je od nás necelých 10 minut pěšky, autem pár minut, parkování zdarma. Pro menší děti je na protějším jižním svahu vlek “Jarák”. Další možnost lyžování nabízí areál Šachty - Vysoké nad Jizerou, 5 km autem, jízdenky/skipasy jsou platné v obou areálech. Další střediska Paseky nad Jizerou 6 km, Rokytnice/Studenov 6 km, Horní Domky 8 km. Přijďte si zamlsat a odpočinout po skvělé lyžovačce za mírné ceny v areálu Kamenec.

V létě cyklistické trasy pro horská kola třeba na rozhlednu Štěpánka a do Jizerských hor, nebo do Harrachova, kolem Mumlavy, turistické trasy od čtyřsedačkové lanovky z Rokytnice na Labskou louku, Kotelní jámy, Zlaté návrší. Krásné letní koupaliště přímo v Jablonečku, tenisová hřiště, a samozřejmě navečer odpočinek v cukrárně.

Oblast je ideální pro zimní i letní turistiku, lyžařské sjezdovky pro dospělé i děti, pohodlné cyklotrasy v Jizerských horách i strmé a náročné v Krkonoších, všichni si vyberete.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI