Ubytování Penzion U Wolfů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V penzionu U Wolfů*** Vám nabízíme klidné, čisté a nekuřácké ubytování v pohodové rodinné atmosféře. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, malou ledničku, telefon, možnost Wi-Fi připojení k internetu i digitální SAT příjem. Během ubytování je Vám k dispozici parkoviště /na noc uzamčené/, 6500 m2 zahrady - lesoparku, travnaté sportoviště, minigolf, dětský hrad i třeba venkovní ohniště. V blízkosti penzionu jsou 4 atraktivní golfová hřiště i mnoho cyklostezek a turistických. Přímo v penzionu Vám připravíme snídaně a po dohodě zajistíme i večeře, které je možno objednat i s dovozem v některé ze zdejších restaurací. Vybrané jídlo si pak můžete vychutnat v naší nekuřácké restauraci. V penzionu U Wolfů*** má každý z našich 4 pokojů svou předsíň, samozřejmě koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem se zrcadlem a vlastní komfortní pokoj pro pohodové ubytování. Všechny 4 pokoje našeho penzionu jsou zařízeny novým moderním nábytkem hotelového ubytovacího standardu, nechybí pracovní i noční stolek a komoda. 3 pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky (2L / +PP) - ty mají společný přístup na venkovní krytou terasu v patře penzionu. 1 pokoj je třílůžkový s možností přistýlky (3L / +PP) - apartmán. Tento pokoj má dvě místnosti a svůj samostatný přístup a oddělený prostor na venkovní kryté terase v patře penzionu.

 

Při ubytování u nás máte na pokoji k dispozici:

 •     zdarma Wi - Fi přístup na internet
 •     příjem českých programů
 •     pokojový zabudovaný sejf
 •     minilednice pro vaši potřebu
 •     telefon
 •     digitální budík

Celkem náš penzion disponuje 9 pevnými lůžky a 4 možnými přistýlkami.  Všechny naše pokoje jsou navíc nadstandardně prostorné, tak abyste se u nás cítili maximálně pohodlně.

Firemní a soukromé akce

konference V přízemí penzionu máme konferenční místnost pro pořádání denních seminářů a školení. Umožníme Vám uspořádat intenzivní víkendové pobyty zaměřené na výuku cizích jazyků, teambuilding apod. - je to jen na Vašem přání.

Pro soukromé akce lze tuto velmi komfortní místnost využít na pořádání svateb, oslav významných rodinných výročí a setkání všeho druhu v klidu a nerušené pohodě našeho penzionu U Wolfů***+ v Chrastavě u Liberce.

Abyste během Vaší akce nebyli ničím omezeni, máme pro Vás i Vaše hosty připraven i dostatek parkovacích míst pro osobní vozy, přímo u našeho penzionu.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI