Ubytování Rašovka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Liberec s tenisovým kurtem. Nabízíme ubytování v moderně zařízeném rodinném domě, který se nachází v klidné lokalitě na ještědském hřebeni. K pronájmu jsou 4 samostatné pokoje s kapacitou 2-4 lůžek. Pension je koncipován tak, aby hosté měli soukromí a zároveň se mohli setkávat v různých společných prostorách - u krbu, u TV nebo kulečníku a v prostorách u baru. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení včetně sprchy. Uvařit si můžete ve společné kuchyňce.

Váš vůz můžete bezpečně parkovat před domem. Od jara do podzimu můžete využívat sportovní aktivity jako je tenis, trampolína. Příjemné je také venkovní posezení v pergole s možností grilování nejrůznějších lahůdek. Hlavními znaky ubytování na Rašovce jsou výlety - Jizerské hory, Lužické hory, Český ráj, sportovní vyžití - tenis, trampolína, stolní tenis, kulečník, klid a pohodlí.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI