Ubytování Severák

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Objekt ubytování se nachází přímo v Jizerských horách v zimním sportovním středisku Severák v Hraběticích (část obce Janov nad Nisou), v nadmořské výšce cca 800m.n.m. a je nejchladnější oblastí Jizerských hor. Největší apartmán, ve kterám se může ubytovat až 6-8 osob. Vlastní WC, koupelna, televize, internet (WiFi). Vlastní kuchyň s vybavením, lednice, mikrovlná trouba. Apartmán pro až 4-6 osob. Vlastní WC, koupelna, televize, internet (WiFi) a lednice. Kuchyňka společná s apartmánem č.3. Apartmán pro až 4-6 osob. Vlastní WC, koupelna, televize, internet (WiFi) a lednice. Kuchyňka společná s apartmánem č.2. Okolí je vhodné i pro turistické výlety po celý rok. Koupání v letním období je možné v blízké Jablonecké přehradě, která je známa velmi čistou vodou z horských pramenů a místních říček. Další možností je i koupaliště v Bedřichově.

 

Lyžařský areál Severák

Zimní sportovní středisko Severák je vybaven devíti lyžařskými vleky, jsou zde vedeny také lyžařské běžecké trasy. Ty vedou do oblasti celých Jizerských hor a dá se po nich dostat i do polské části. Lyžařské sjezdovky jsou vhodné zvláště pro začátečníky a rodiny s dětmi ale i pro pokročilé lyžaře. V místě se pořádají lyžařské kurzy, v okolí jsou půjčovny lyžařských a sportovních potřeb.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI