Ubytování v soukromí - Alena Kratochvílová

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

RD se nachází v blízkosti autobusového nádraží nad informačním střediskem KRNAPU. Vzdálenost od sedačkové lanovky v Rýžovišti cca 0,5km a od sedačkové lanovky u můstku 300m. RD je patrový, pokoje umístěné v patře s balkonem a výhledem na Čertovu horu s můstky. Bowling 300m. Pozemek kolem objektu poskytuje možnost parkování a na zahradě možnost grilování.

 POKOJE
1/4 lůžkový pokoj cca 30m2 - kuchyňka, sprcha s WC
1/4/30m2 a 1/3/20m2 - na každém pokoji kuchyňský kout s vařičem a ledničkou, společná sprcha s WC, možnost použití jako AP/7 osob, na všech pokojích TV/SAT

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI