Ubytování v soukromí - Alena Kratochvílová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

RD se nachází v blízkosti autobusového nádraží nad informačním střediskem KRNAPU. Vzdálenost od sedačkové lanovky v Rýžovišti cca 0,5km a od sedačkové lanovky u můstku 300m. RD je patrový, pokoje umístěné v patře s balkonem a výhledem na Čertovu horu s můstky. Bowling 300m. Pozemek kolem objektu poskytuje možnost parkování a na zahradě možnost grilování.

 POKOJE
1/4 lůžkový pokoj cca 30m2 - kuchyňka, sprcha s WC
1/4/30m2 a 1/3/20m2 - na každém pokoji kuchyňský kout s vařičem a ledničkou, společná sprcha s WC, možnost použití jako AP/7 osob, na všech pokojích TV/SAT

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI