Vila Chutnovka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme příjemné a komfortní ubytování v srdci Českého ráje nedaleko města Turnov. Vila Chutnovka je po kompletní rekonstrukci jednoho z nejstarších místních domů. V každém ze tří samostatných bytů je nadstandardně vybavená kuchyň, koupelna a WC. Všechno zařízení je nové. Součástí domu je také garáž a parkovat lze bez problémů i před domem. Venku je uzavřená zahrada s dostatkem soukromí, posezením a krbem, v létě také s houpačkou. Majitelé nejsou v objektu přítomni. V zadní části zahrady za domem je zastřešené posezení s grilem. Pro všechny hosty je zde připraveno dřevo, dřevěné uhlí a nářadí ke grilu. V letních měsících je v dolní části zahrady také zastřešená houpačka. Hostům je k dispozici samostatná uzamykatelná místnost na kola. K zapůjčení máme dětskou cestovní postýlku (za poplatek 100 Kč/pobyt), krmicí židličku (Ikea Antilop) a 2 horská kola.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI