Vila Chutnovka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme příjemné a komfortní ubytování v srdci Českého ráje nedaleko města Turnov. Vila Chutnovka je po kompletní rekonstrukci jednoho z nejstarších místních domů. V každém ze tří samostatných bytů je nadstandardně vybavená kuchyň, koupelna a WC. Všechno zařízení je nové. Součástí domu je také garáž a parkovat lze bez problémů i před domem. Venku je uzavřená zahrada s dostatkem soukromí, posezením a krbem, v létě také s houpačkou. Majitelé nejsou v objektu přítomni. V zadní části zahrady za domem je zastřešené posezení s grilem. Pro všechny hosty je zde připraveno dřevo, dřevěné uhlí a nářadí ke grilu. V letních měsících je v dolní části zahrady také zastřešená houpačka. Hostům je k dispozici samostatná uzamykatelná místnost na kola. K zapůjčení máme dětskou cestovní postýlku (za poplatek 100 Kč/pobyt), krmicí židličku (Ikea Antilop) a 2 horská kola.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI