Vodácká ubytovna U Tlusťocha

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše turistická ubytovna U Tlusťocha leží přímo v areálu sportovně-rekreačního centra Žlutá plovárna v obci Malá Skála a je snadno dostupná ze silnice E65 Turnov–Železný Brod. Přímo u ubytovny je malé parkoviště, oplocená zahrada s keři, stromy, ohništěm a posezením. Všichni hosté naší ubytovny mohou výhodně využívat služeb Žluté plovárny, půjčit si loď, koloběžku nebo vyzkoušet nástrahy lanového centra.

 •     4-8 lůžkové pokoje ve třech podlažích
 •     společná jídelna s kuchyňkou
 •     přímo v centru obce Malá Skála v areálu Žluté plovárny
 •     levné a čisté ubytování pro vodáky, sportovce a turisty
 •     kapacita 30 lůžek, ideální také pro školní výlety
 •     využití sportovišť na Žluté plovárně
   

Čisté a levné ubytování na Malé Skále

Nabízíme ubytování turistické třídy pro vodáky, cyklisty nebo turisty se společným sociálním zařízením, kuchyňským koutem a jídelnou. Naše ubytovna prošla v květnu 2014 rekonstrukcí a nyní nabízí zcela nové sprchy a WC.
Ubytovna u Žluté plovárny s atmosférou 30. let

Maximální kapacita celé ubytovny je 30 lůžek. Všechny prostory jsou pokryty Wi-Fi signálem s připojením na Internet. Pokoje jsou prosvětlené, jednoduše zařízené, s výhledem na řeku Jizeru, skalní masiv Vranov a Žlutou plovárnu. Na zdech visí originální ručně malované obrazy zvířat a krajinek. Příjemnou plovárenskou atmosféru dokreslují detaily domu - byl postaven ve 30. letech minulého století a některé prvky např. dveře, obložky či lustry, se dochovaly dodnes

Služby – sport a rekreace

Ubytovna U Tlusťocha je součástí areálu Žlutá plovárna a naši návštěvníci tak mohou využít veškerých nabízených služeb tohoto sportovně rekreačního střediska (Půjčovna lodí na řece Jizeře, Půjčovna koloběžek, lanové centrum a další). V areálu se nachází hřiště na plážový volejbal, víceúčelové antukové hřiště (volejbal, nohejbal), koše na streetball, ohniště s grilem a venkovní posezení s bufetem. V těsné blízkosti vede nová cyklostezka Greenway Jizera. V areálu je dostatek parkovacích míst pro osobní automobily. Jeho poloha je ideálním výchozím bodem pro pěší i vodní turistiku, horolezectví nebo cyklistické výlety do okolí, které skýtá řadu přírodních, historických i kulturních zajímavostí.

 

Zveme Vás také do našich dalších zařízení


 

Další tipy na penziony - Východní Čechy

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI