Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

ATC Fulnek - Agro turistické centrum

 

 

Informace

Popis

Autokemp Fulnek Jerlochovice - Agro centrum

Agro turistické centrum se nachází v krásném a klidném prostředí Oderských vrchů nedaleko města Fulnek. Jedná se o bývalý areál autokempu. V blízkém okolí najdete zajímavé turistické cíle i cyklistické trasy. Naše centrum nabízí pro své hosty především ubytovací kapacitu čítající více než 100 lůžek. Společně s ubytováním nabízíme i kvalitní domácí stravování ve vlastní kuchyni s jídelnou. Součástí areálu je i restaurace s výborným pivem, u které se hlavně v letních měsících griluje maso z místní biofarmy. V rámci letních prázdnin je pro vaše děti připraveno několik týdenních táborových turnusů, které děti stráví především u koní nebo v jejich sedle. Naše centrum naleznete na okraji obce Fulnek – Jerlochovice směrem na Vítkov. Máme otevřeno především v letních měsících. Mimo hlavní sezónu lze areál pronajmout pro školní výlety, lyžařské kurzy, organizované skupiny, svatby nebo firemní akce pouze po telefonické domluvě. V zimním období máme připraveny vytápěné apartmány s celkovou kapacitou 22 lůžek.

 

Ubytování

Ubytovat se můžete v jedné z šestadvaceti čtyřlůžkových nebo dvoulůžkových chatek se společným sociálním zařízením a sprchami. Dále nabízíme, především pro větší skupiny a pro rodiny s dětmi, 3 apartmány s celkovou kapacitou 22 lůžek. Apartmány jsou vybaveny sprchovým koutem, sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou. Návštěvníci, kteří přijedou karavany, mají možnost napojení na venkovní přívody vody a elektrickou síť. Součástí areálu je také hospoda s výčepem, jídelna pro hosty a budova se společenskou místností, prádelnou, sociálním zařízením, sprchami s teplou vodou a WC.

Naše centrum naleznete na okraji obce Fulnek – Jerlochovice směrem na Vítkov. Máme otevřeno především v letních měsících. Mimo hlavní sezónu lze areál pronajmout pro školní výlety, lyžařské kurzy, organizované skupiny, svatby nebo firemní akce pouze po telefonické domluvě. V zimním období máme připraveny vytápěné apartmány s celkovou kapacitou 22 lůžek.

 

Typy ubytování

Chatka – 4 lůžka

Čtyřlůžková chatka je vhodná k ubytování 4 osob, má dvě lůžka v samostatné místnosti a dvě lůžka v patře. Sociální zařízení a sprchy jsou společné, k dispozici je i společenská místnost.

Vybavení: Postele, lůžkoviny.

 

Chatka – 2 lůžka

Dvoulůžková chatka je levné řešení pro ty, kteří si chtějí užít větší komfort, než poskytuje stan. Součástí chatky jsou dvě postele. Sociální zařízení a sprchy jsou společné, k dispozici je i společenská místnost.

Vybavení: Postele, lůžkoviny.

 

Apartmány

Apartmány jsou vhodné především pro větší skupiny hostů nebo pro rodiny s dětmi. K každém apartmánu jsou oddělené ložnice a společenská místnost. Vybaveny jsou také sprchovým koutem, sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou.

Vybavení: Postele, lůžkoviny.

 

Stany, karavany a obytné vozy

Návštěvníci, kteří přijedou karavany, mají možnost napojení na venkovní přívody vody a elektrickou síť.

 


Zábava v kempu

Během pobytu v našem centru si můžete vybrat z široké nabídky volnočasových aktivit. Pro naše hosty je k dispozici stolní tenis, k zapůjčení rakety na badminton a také sítě na nohejbal a volejbal, které využijete na našem hřišti. Ihned po příjezdu si můžete objednat prohlídku biofarmy nebo prohlídku pamětihodností města Fulnek nebo jeho blízkého okolí s průvodcem. Další z možností pro vás a vaše blízké je i projížďka kočárem s koňským spřežením po blízkém okolí.

 

Prohlídka biofarmy

Návštěvníkům našeho agro centra nabízíme také prohlídku biofarmy. Během dvouhodinové prohlídky se seznámíte s domácím prostředím biofarmy, chovem dobytka a dalších hospodářských zvířat. Cena prohlídky pro jednoho návštěvníka je 50,- Kč.
 

V rámci prohlídky uvidíte

 • chov krav bez tržní produkce mléka
 • telata a seznamení se s chovem skotu
 • chov koní (plemeno český teplokrevník)
 • hříbata a seznamení se s chovem koní
 • chov ovcí a jehňat

Dětské tábory na koních

V rámci letošních letních prázdnin připravujeme opět letní tábor na koních pro děti od 7 do 15 let v rozsahu dvou turnusů od července do srpna. Děti budou ubytovány v areálu agro turistického centra ve vyhrazené části, v chatkách po čtyřech. Stravování bude zajištěno 5x denně, snídaně, obědy a večeře budou probíhat v jídelně centra. Samozřejmostí je i pitný režim dětí. Minimální kapacita je 8 dětí, maximální 12 dětí pro turnus.

Protože se jedná o tábor se specifickým zaměřením, bude se hlavní program točit především kolem koní. Děti si v rámci celodenního programu vyzkouší úklid a péči o koně, dozví se vše o ustájení a krmení a hlavně, budou na koních jezdit. Ježdění, případně výuka bude probíhat pod dozorem zkušeného trenéra. Hlavní program pro děti po celou dobu turnusu budou zajišťovat 2 lektoři a také proškolený personál. V areálu autokempu bude přítomen také zdravotnický dozor.

Kromě programu u koní bude pro děti zajištěn každodenní večerní program s táborákem a také výlety do blízkého okolí, např. na koupaliště apod.

 

Tipy na další kempy z oblasti Jeseníky

 

 

Galerie
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Aktivity pro volný čas

Památník J. A. Komenského a kostel sv. Josefa

V rámci putování městem Fulnek je možno také navštívit Památník J. A. Komenského a kostel sv. Josefa. Jedná se o prohlídku s výkladem v délce přibližně 1,5 hodiny.
 
Vstupné pro studenty, žáky od 6 let a důchodce je 20,- Kč, plné vstupné je 40,- Kč. Pro školní skupiny s doprovodem je cena 10,- Kč (prohlídka jednotlivé památky). Návštěvy rezervujte na telefonu +420 556 741 015 (Památník J. A. Komenského) a +420 556 731 252 (kostel sv. Josefa).
 


Po Fulneku a okolí s průvodcem

Město Fulnek nabízí prohlídku Fulneku a okolí s průvodcem. V rámci prohlídky se seznámíte se stručnou historii města a prohlédnete si památky na území města a v nejbližším okolí.

Délka prohlídky je přibližně 2 hodiny. Pokud je méně než 5 zájemců ve skupině je cena za osobu na hodinu 80,- Kč, skupina 6 až 30 zájemců 65,- Kč a skupinové zájezdy (děti, mládež, senioři) 5,- Kč za osobu a hodinu (skupinou se rozumí 30 osob a max. 45 osob). Objednávky podávejte prostřednictvím Městského informačního centra Fulnek na telefonu +420 556 713 713.
 

Prohlídka zahrnuje tyto pamětihodnosti

 • sochařská výzdoba na náměstí a radnice
 • kostel Nejsvětější Trojice (bývalý Augustiniánský klášter) a sochy před kostelem
 • Černá věž (zvonice) a městské hradby
 • zámek včetně zámecké zahrady (bez vstupu) a Žákovský háj
 • areál bývalého hřbitova s kaplí sv. Rocha
 • socha Panny Marie Sněžné a vila Loreta
 • Kapucínský klášter s kostelem sv. Josefa

 
 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI