Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Autokemp Kajlovec

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Kajlovec - rekreace Nízký Jeseník

Areál je vhodný pro rodinnou dovolenou, podnikové rekreace a akce, školní výlety, dětské tábory, cyklisty, automobilisty, srazy karavanistů a jiných zájmových skupin. Kemp Kajlovec se nachází nedaleko městečka Hradec nad Moravicí, v části Kajlovec. Kemp je umístěn v pěkném přírodním prostředí mezi potokem a zalesněnou strání V okolí kempu se nachází řada památek, turisticky zajímavých míst a cyklostezek. Nejbližším větším městem je Opava (10 km) - kulturní, historické a zemědělské centrum českého Slezska, ohraničené výběžky Nízkého Jeseníku.

 
Kemp Kajlovec se nachází v podhůří Nízkého Jeseníku a nabízí: slevu až 15% lůžkovou kapacitu 173 lůžek 27 chatek pro 2-5 osoby 16 pokojů pro 4-7 osob ve 2 zděných budovách, možný pobyt se psy možnost vytápění v chatkách plochy pro karavany a stany s možností odběru el. energie celková plocha kempu 32 150m2.

VYBAVENÍ AREÁLU:
Recepce, bufet, internetový koutek, 27 chatek, 2 dvoupodlažní budovy, malá klubovna, společenská místnost.. V areálu je dostatek prostoru pro sportovní vyžití – stolní tenis, ruské kuželky, maxišachy, dětské prolézačky.

 

UBYTOVÁNÍ:

 • 4-lůžkové chatky s vlastní vybavenou kuchyňkou a WC – kategorie +: kuchyňka vybavená nádobím, elektrický vařič, bojler na teplou vodu,lednice, WC, T/S voda. Sprchy společné v samostatné budově.
 • 2, 4 a 5-lůžkové chatky se společným sociálním zařízením, bez možnosti vaření. Ve všech chatkách je možnost topení, chatky jsou vybaveny el. přímotopy.
 • 4 až 7-lůžkové pokoje v hlavní budově, sociální zařízení společné, vhodné pro nenáročné klienty. V pokojích není možnost topení.

 

KOUPÁNÍ:

 • Koupaliště v Hradci nad Moravicí (3km), koupaliště se skluzavkami a tobogánem v Opavě (10km), přírodní koupaní ve stříbrném jezeře v Opavě (10km, koupání na vlastní nebezpečí), krytý bazén v Opavě (10km). .

 

STRAVOVÁNÍ:

 • Vlastní, možnost dokoupení snídaní, večeří, obědů, polopenze nebo plné penze (zajišťujeme pouze pro skupiny nad 20 osob).

PŘÍJEZD:

 • Autem po silnici I/57, asi 300m za místní částí Kajlovec. Autobusem na zastávku Kajlovec-hájovna, vzdálenou asi 300m od kempu. Vlakem do vlakové zastávky - Hradec nad Moravicí, vzdálené asi 3 km (dále autobusem). Pobyt začíná nástupem na ubytování po 15hod. a končí v den odjezdu v 10hod.
 •  

Tipy  na kempy Severní Morava a Slezsko

 

Galerie
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Ladislav Netusil
Ladislav Netusil (nepřihlášený) 28. Červenec 2013 - 11:28
Počet hlasů: 943
Dobry den mate volne misto od pondelka a kolik stoji osoba nebo stan chatka a moznost rybareni tam je dekuji
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele HANZAL MAREK
HANZAL MAREK (nepřihlášený) 20. Červen 2013 - 9:24
Počet hlasů: 900
Je možno ubytování chatka 2lůžka na termín 28-29.6.2013. Jedeme na kole.Je možná večeře+snídaně? Z pozdravem Hanzal Marek
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Kemp kajlovec
Kemp kajlovec (nepřihlášený) 8. Červenec 2013 - 13:44
Počet hlasů: 1010
Dobrý den, v kempu je v provozu restaurace s výbornou kuchyní. Ve vámi požadovaném termínu je možné ubytování, jen je třeba počítat s tím, že se zde zrovna koná motosraz. Pro případnou rezervaci použijte prosím rezervační formulář, který Vám umožní neveřejně zanechat kontakt na Vás
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Barbora Přenosilová
Barbora Přenosilová (nepřihlášený) 24. Květen 2013 - 15:45
Počet hlasů: 1115
Dobrý den prosím o ceník děkuji...
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI