Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chaloupka pod Kopřivnou - Malá Morávka

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chaloupka pod Kopřivnou - ubytování Ski areál Kopřivná

Zažijte atmosféru památkově chráněné původní horské chaloupky. Interiér jako z pohádky vás okouzlí hned na první pohled. Tato romantická historická chaloupka z konce 18. století se všemi moderními vymoženostmi se nachází jen 50 metrů od nástupní stanice lanové dráhy ve Skiareálu. Prostor nabízí ubytování až pro 12 osob. Pro vaše pohodlí máte k dispozici vlastní parkoviště pro 4 automobily. Jistě oceníte zahrádku o výměře 1000m2 s vlastním ohništěm a grillem, ideální pro večerní sedánky s kytarou a zpěvníkem v ruce. Zažijte zimní atmosféru uvnitř lyžařského střediska z prostředí pravé původní horské chaloupky a přitom si užívejte komfortu hotelu. Její součástí je například soukromá sauna, vířivka a její poloha - přímo u sjezdovky.

 

Popis chalupy

Pro váš naprostý odpočinek v soukromí můžete využít i luxusní zázemí chaloupky - vyhřívanou venkovní vířivku pro 4 osoby  v zákoutí u Bělokamenného potoka nebo finskou saunu. Nezapomeňte dát odpočinout i vašim unaveným svalům. Navštivte nedaleké wellness, kde se o vás postarají profesionální maséři.

Připojení k internetu samozřejmostí. Najdete zde zamykatelnou lyžárnu a úschovnu kol, které po dobu pobytu slouží pouze pro vaše potřeby. V zimních měsících si užijte Skiareál, který se nachází nedaleko chaloupky, v létě zase Bikeparku, místě kde se vyřádí adrenalinoví nadšenci i rekreační sportovci. Vyžití ve Funparku určitě nenajdou jen děti.

S jídlem si nedělejte starosti, není třeba se nikam přesouvat. Vámi vybranou stravu vám dodáme přímo do chaloupky nebo se můžete vydat do nedaleké hotelové restaurace Kopřivná. V rámci balíku služeb dostanete 10% slevu na skipasy.
 

Užijte si soukromí a pohádkové prostředí v chaloupce pod Kopřivnou!


Wellness Kopřivná

Ponořte se do wellness světa Kopřivná a nechte se unášet vlnou relaxu a pohody. Ono totiž neexistuje nic lepšího než zasloužený odpočinek v teple wellness se skvostným výhledem na okolní krajinu. Kombinujte relax ve vyhřáté odpočívárně s neopakovatelným zážitkem venkovních lázní v přírodě na čistém vzduchu a masážemi od našich profesionálů. 

K vašemu naprostému uvolnění a odpočinku těla a mysli můžete plnými doušky užívat termálního bazénu s protiproudem i horké vířivky na venkovní terase. Přírodně laděný interiér v sobě skrývá finskou saunu, bio saunu i odpočívárnu s krbem. Pro unavené nožky zde máme Kneippův chodník, vodoléčebnou kůru, která podporuje lymfatický a nervový systém. 

V letní sezóně doplňují nabídku relaxace ještě i vyhřívané venkovní bazény se skluzavkou a masážními tryskami na hlavní terase hotelu.

Ze sjezdovky a výletů rovnou k nám! A to s celou rodinou...

 

UŽIJTE SI NIČÍM NERUŠENOU VEČERNÍ POHODU S PARTNEREM NEBO PŘÁTELI V NAŠEM PRIVÁTNÍM WELLNESS
Celý prostor našeho hotelového wellness je od 22:00 do 24:00 připraven pouze pro Vás. Pro umocnění dokonalého zážitku Vám připravíme zdarma láhev sektu.

Cena za využití privátního wellness činí 1.500,- Kč. (max. 6 osob)

Upozorňujeme na klidovou zónu našeho wellness, v čase od 18:00 je vstup pro děti mladší 12let zakázán.

 


Ski areál Kopřivná

AKTUÁLNÍ PROVOZNÍ DOBA

8:30 - 16:00 / 18:00 - 21:00

Milujeme moderní technologie. Proto jsme pro vás pořídili za více než 100 milionů korun absolutní technologický klenot, tu nejmodernější a nejbezpečnější odpojitelnou sedačkovou lanovku, kterou bylo možno na světě vůbec získat. Budeme Vás hýčkat.  Nastupování nikdy nebylo tak komfortní, sedačka téměř zastaví, změří si vás a zvedací podesta i ty nejmenší vyzvedne do vyhřívaných komfortních křesel. Vysoko polstrované sedačky jsou kvůli protivětru ve značné rychlosti lanovky kryty "bublinou".

Na první pohled však uvidíte tu nejzásadnější změnu už z dálky. Je to naše zbrusu nová "načervenalá" sjezdovka, kterou jsme po letech práce dokázali pro Vás vybudovat a tím zásadně zkvalitnit lyžování u nás. Ne, nepřidáváme žádná parkovací místa a tak si můžete být jisti, že stejné množství spokojených návštěvníků se rozptýlí ve větším prostoru a každý si najde to své.

Z kontextu je asi jasné, že jsme novou sjezdovku vyzbrojili nejmodernějším zasněžovacím systémem na světě a osadili vynikajícím osvětlením po obou stranách. Večerní lyžování na dvou upravených sjezdovkách, co dodat?

A to stále není všechno... objevujte novinky :)

Můžeme se pochlubit nejdelší sjezdovkou v údolí Malé Morávky i Karlova a nejmodernější 6-sedačkovou lanovkou v celé České republice. Každý večer můžete plnými doušky užívat kouzlo večerního lyžování na našich sjezdovkách, osvětlených unikátně z obou stran a pravidelně poslouchat hudební nálož živých kapel přímo na svahu.

 

Informace o Ski areálu Kopřivná

NEJMODERNĚJŠÍ ODPOJITELNÁ 6TI-SEDAČKA V ČR

Nic technologicky dokonalejšího jsme pro Vás pořídit nemohli. Chceme Vás hýčkat. Vaše děti i Vy sami si zamilujete pohodlné usedání do vyhřívaných vysokých křesel opatřených "bublinou" pro vysoce komfortní cestu na sjezdovku. 

 

NOVÁ ČERVENÁ SJEZDOVKA

Tuto velkou novinku vidíte už z dálky a my jsme na ni velice pyšní. Po letech práce Vás letos přivítáme na nové sjezdovce, kterou zdobí červená barva s délkou 920m.

A CO DÁL? NECHTE SE PŘEKVAPIT, JEŠTĚ NEJSME NA KONCI PŘEDSTAVOVÁNÍ NOVINEK.

 

Horské radovánky pro nejmenší

Ski areál Kopřivná myslí i na děti. Dětská sjezdovka je bezpečně oddělená od hlavní sjezdovky a pro první lyžařské krůčky nabízí moderní pohyblivý přepravní pás. Najdete zde kvalitní lyžařskou školu se zkušenými instruktory, kteří vašim dětem pomohou v začátcích.
Až děti omrzí lyžování, mohou se vyřádit v dětském zimním parku, kde si můžou zcela zdarma pod dohledem rodičů donekonečna užívat skluzavek, sněžného hradu nebo bezpečného bobování na uzavřené části sjezdovky. Nejen děti, ale i většina dospělých určitě neodolá jízdě na speciální nafukovací pneumatice v oblíbené snowtubingové dráze plné klopených zatáček ve sněžném korytě a to dolů i za pomocí speciálního vleku nahoru.
 

Parkovací místa zdarma

Parkování přímo v areálu je zcela zdarma a navíc vám při parkování v exponovaných dnech bude asistovat náš personál. Počet míst k parkování je omezen tak, aby nedošlo k přehlcení areálu a to ani tehdy, kdy je parkoviště zaplněné. Nestojíme totiž o fronty na lanovky a vleky, chceme, aby u nás byli všichni návštěvníci spokojení. Platí, že kdo zaparkuje, ten si také v pohodě zalyžuje.
 

4 gastro-zařízení přímo na sjezdovce

Přímo na sjezdovce najdete 4 gastro-zařízení, která v různých cenových relacích nabízejí tradiční lyžařské nápoje, speciality a příjemné posezení ve vyhřívaných stylových prostorech. U spodní stanice vleku jsme vybudovali útulné a vytápěné Bistro až pro 140 lidí, kde si můžete vybrat z denního menu teplých jídel nejen vy, ale i vaše děti. U dětského zimního parku a snowtubingové dráhy vyrostl stylový Apres ski bar - "deštník", kde panuje ta správná lyžařská nálada. Hlavně v krásných dnech je obrovským lákadlem náš Panorama Ski bar s terasou pod horní stanicí lanovky s nádherným výhledem na Jeseníky a jejich podhůří. Ve spodní části sjezdovky vévodí celému areálu náš Horský hotel Kopřivná s vyhledávanou panoramatickou restaurací Kopřivná a výhledem do údolí a přímo na sjezdovku.
 

Možnost platby kartou i připojení k free WiFi

Náš areál jde s dobou a samozřejmostí pro nás je, že ve všech našich provozovnách lze platit platebními kartami. Hosté našeho hotelu mohou platit hotelovým čipem. Všechny naše provozy jsou pokryty bezplatným připojením k internetu prostřednictví free WiFi. Odbavovací systém vleku a lanovky používá nejmodernější systém bezkontaktních karet, takže našimi turnikety stačí jen projít s čipovou kartou v kapse. Areál je vybaven interaktivní mapou s informacemi nejen o našem areálu, ale i o areálech zapojených do jednotného odbavovacího systému.

Přijeďte se přesvědčit sami a užijte si té pravé zimní atmosféry v horách.

 

Lyžařská škola Kopřivná

Není lyžování zrovna vaší nejsilnější stránkou, nebo s lyžováním chcete teprve začít? Ve Skiareálu Kopřivná jsme pyšní na dlouholetou tradici lyžařské výuky. Právě náš areál je ideálním pro získání lyžařských dovedností a to nejlépe pod vedením našich profesionálních instruktorů.

Máme pro vás připravené všechny moderní bezpečnostní prvky, lyže, lyžáky i helmy a navíc spoustu aktivit pro děti. Čeká na vás oblíbený Funpark i pravidelné animační programy. V naší nabídce najdete kopec zábavy s maskotem, moderní interaktivní pomůcky a akreditované instruktory, kteří jsou držiteli certifikátu APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování).

Výuková lekce probíhá v dětském parku s pohyblivým pásem, slalomovými prvky a různými zábavnými prvky. Díky skvěle osvětleným sjezdovkám vás můžeme učit lyžovat i v době večerního lyžování.

Pouze u nás je SKIPASS v ceně výuky!


Kongresy, konference, školení

Nabízíme vám prostory ideální pro pracovní nasazení jako jsou kongresové místnosti vybavené projekční technikou s kapacitou až 80 osob nebo vnitřní i vnější prostory hotelové restaurace Kopřivná. Nezbytný relax si můžete pospolu užívat ve wellness Kopřivná, nebo na procházkách po bohaté síti místních turistických stezek.

 

Teambuilding na míru

Z vašeho pracovního setkání uděláme nezapomenutelný zážitek. Vyvážená kombinace relaxu, zábavy a nejčistšího vzduchu střední Evropy udělá z vašeho teambuildingu pobyt plný aktivního odpočinku. To vše v nádherném prostředí Hrubého Jeseníku, které nabízí nekonečné možnosti zimních i letních radovánek.

Zpestřením vašeho setkání může být speciální program, který pro vás s chutí připravíme. Překvapte své kolegy, přátele i hosty degustací vín, ohňovou show, letem balónem nebo večerní vycházkou na vysílač Praděd s dechberoucím výhledem. Každý den máte k dispozici vyšperkovaný Skiareál, v letních měsících Bikepark. A nenechte se oklamat, že vyžití ve Funparku najdou jen děti.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Aktivity a okolí

Bikepark Kopřivná

Děkujeme vám všem za krásnou bike sezónu a těšíme se na všechny na tradičním otevření nové bike sezóny 2019. Zahajovat budeme v rámci Kopřivná Bike Festivalu, který nabídne zase víc...  Kopřivná Bike Festival

---

Zábava roztáním sněhu právě nekončí, naopak! V teplejším ročním období ve spolupráci s Lesy ČR pečujeme o náš bikepark, který nabízí 4 tratě o celkové délce 12 km. Tratě jsou sjízdné pro nejmenší i pro ty nestárnoucí. Napumpujte si do krve pořádnou dávku adrenalinu na náročných trasách, nebo si užijte rodinný výlet v srdci Jeseníků na vyjížďkových nenáročných stezkách. 

A kola klidně nechte doma. Rádi vám je zapůjčíme v naší půjčovně kol, kde si své sedlo osedlá dospělý i dítě. Můžete využít služeb testovacího centra Canyon jedná se německou značku jízdních kol. Canyon spolupracuje s mezinárodními elitními týmy a proficyklisté vyhrávají na kolech Canyon legendární závody jako jarní klasiky, tituly na mistrovstvích světa a etapy na Tour de France. Jsme rádi, že pro vás máme zajímavá a úspěšná kola. Rádi vám poradíme s výběrem kola tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a jízdu jste si užili.

Díky své pestrosti je areál vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro zdatné bikery. Park nabízí šest různých tratí s několika variantami, propojkami, dále zde najdete dřevěný pumptrack nebo big air bag, skok do velkého nafukovacího polštáře. Díky menšímu převýšení celého kopce není jízda na tratích tolik fyzicky namáhavá.

Bikepark se dostává do povědomí i díky pořádání nejrůznějších sportovních, cyklistických akcí, mezi které patří například Kopřivná Bike Festival, Česká Enduro Serie, kempy pro zlepšení techniky jízdy na horském kole a další. Areál úzce spolupracuje s předním českým bikerem Kamilem Tatarkovičem.

Bikepark Kopřivná disponuje skvělým zázemím, které je ideální pro víkendové ježdění či celotýdenní dovolenou.


Funpark Kopřivná

Děkujeme za parádní a zábavnou letní sezónu. Věříme, že jste si užili spoustu zábavy a těšíme se na Vás v příštím roce.

Zábava na vás čeká v zimě i létě, pro malé i velké. Funpark Kopřivná, to je zábavně-relaxační centrum na horském čerstvém vzduchu v srdci Jeseníku. Kombinuje v sobě zábavu, sport i adrenalin. Na své si příjdou rodiny s dětmi, cyklisté a bikeři holdující těm nejnáročnějším sjezdům.

Lezeckou stěnu 9m provozujeme s instruktorem, je nutná objedávka 3 dny dopředu. 

Kopřivná resort je partnerem projektu Klubu 3xTop.cz a také kontrolním bodem trasy Praděd. Baví Vás zdolávat vrcholy, hledáte něco vyjímečného nebo chcete překonat sami sebe, to všechno vám splní Klub 3xTop. Doporučená trasa: Malá Morávka - Praděd - Ludvíkov - Praděd - Bělá pod Pradědem - Malá Morávka. Vzdálenost 110km, zpevněný povrh, nastoupáno 3 297 m.

 

Stravování

Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace je naše chlouba. Krásné prostředí, ochotná obsluha a vždycky výborné jídlo, to je Kopřivná. 

Bar Kopřivná je součástí naší stylové restaurace a získá si Vás nejen širokou nabídkou, ale také svým stylovým designem a výhledem z prosklené části a venkovní terasu do údolí a na Ski areál.

 

Svatby a oslavy

Prožijte své jedinečné dny a slavnostní chvíle v srdci Jeseníků. Okolní prostředí podtrhuje krásné chvíle, které zde můžete společně se svými nejbližšími prožít.

Pro svůj slavnostní den můžete využít prostorného kongresového sálu nebo interiéru panoramatické restaurace Kopřivná s přilehlými terasami a nádherným prostředím hotelového bazénu. Svatebním fotografiím vdechne život okolní horské panorama společně s hustými smrkovými lesy. 

Zažijte svůj první manželský (nejen) polibek u nás.

O vaši slavnostní hostinu se s láskou postará náš šéfkuchař přesně tak, jak si budete přát.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI