Chalupa Peřina

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Peřina se nachází v malebné obci Dolní Moravice v Hrubém Jeseníku  600m n.m. V obci je obchod (asi 300m), dvě restaurace ( 1 000m), dva hostince, pro sportovní vyžití dvě hřiště a dvě dětská hřiště, minerální pramen, rybníček, Hamříkova stáj s možností jízdy na koních, bazén a SKI areál  v hotelovém komplexu Avalanche (čtyřsedačka 1 000m , poma 500m ,snowbord vlek, lyžařská škola pro děti i dospělé, ski servis.

Chalupa Peřina nabízí ubytování ve třech podkrovních ložnicích a jedné ložnici v přízemí. Tři ložnice jsou po čtyřech lůžkách, jedna je dvoulůžková. V případě potřeby je rozkládací sedačka a možnost přistýlek ve společenské místnosti.

V přízemí se nachází také společenská místnost s krbem  a kuchyň, koupelna a záchod.
Ve společenské místnosti je dostatek místa pro pořádání rodinných oslav (kolem 40 osob).  Po dohodě lze zajistit i  rožnění selat a pod..

 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI