Chalupa u Jiřího

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa u Jiřího se nachází pod úpatím hlavního hřebene Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 720m. Čistota prostředí a ovzduší zaručuje rekonvalescenci tělesných a duševních sil všem, kteří touží po dovolené v lůně Jesenické přírody. Chalupa u Jiřího je vhodnou základnou pro milovníky letních a zimních sportů, pro vyznavače turistiky, cyklistiky, horolezectví, lyžování a kolektivních sportů. Chalupa u Jiřího je nově zrekonstruovaná typická jesenická chalupa doplňující charakter zdejší lokality. Je vhodná k rodinné rekreaci, pro školy v přírodě (stravování 3x denně s možností rozšíření na celodenní stravování s pitným režimem), organizovanou rekreaci, školení, lyžařské kurzy, svatební hostiny a společenské večírky do maximální kapacity 28 lůžek. Ubytování je poskytováno ve dvou a čtyřlůžkových pokojích ve dvou patrech (cca 28 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem. Dvoulůžkové pokoje s vlastní teplou a studenou vodou. Hygienická zařízení jsou na každém patře zvlášť v luxusním provedení. V přízemí se nachází příjemná restaurace pro cca 25 osob, společenská místnost s kulečníkem a s možností veškerých stolních her.

Součastí chalupy je nově vybudovaná letní terasa s možností vlastního grilování. Na přilehlém pozemku je vybudována malá replika chalupy sloužící ke společnému posezení u krbu, vybavená stolním tenisem a elektronickými šipkami. Na zahradě je vybudován dětský koutek s trampolínou, skluzavkou a prolézačkami. Pro dospělé i děti bude připraveno bechvolejbalové hřiště a travnatá plocha pro různé míčové hry.

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI