Chata Křížová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Křížová se nachází v oblasti podhůří Jeseníků mezi obcemi Vraclávek a Purkartice na Bruntálsku 14 km od města Krnova v nadm. výšce asi 600 m. Je to zděná jednoposchoďová budova se šesti pokoji pro hosty, společenskou místností, místností s krbem, vybavenou kuchyní a potřebným sociálním zázemím. Ve společenské místnosti jsou elektronické šipky - vezměte sebou vlastní šipky. Chata je vytápěna bezobslužným ÚT včetně přípravy TUV. Chata je vhodná pro rodinnou rekreaci, školní výlety, sportovní soustředění, školení, rodinné oslavy apod. Součástí chaty je venkovní ohniště s posezením, grilovací rožeň (nutno vzít gril. uhlí), volejbalové hřiště ( vzít svůj míč )- vedle chaty teče potůček. V jedné místnosti je Krb - palivové dříví si hosté chystají sami, nebo mohou vzít připravené za cenu 500,- Kč/prm. Na chatě je sauna - její užívání je v ceně ubytování, platí se pouze za prostěradlo 10,- Kč. Nově je na chatě připojení WiFi. Pokoje jsou 2 a 3 lůžkové, jednoduše vybavené. WC a sprchy na chodbě. Postele jsou vybaveny lůžkovinami. Ubytovací patro je celé kryto koberci. Celková ubytovací kapacita je 17 osob v šesti pokojích (1 x 2 lůž., 5 x 3 lůž.).

 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI