Chata Lačnov

 

Informace

Popis

Rekreační středisko se nachází v klidném horském prostředí, v údolí Těšínských Beskyd v obci Horní Lomná. Chata Lačnov disponuje 10 pokoji - dvou, tři a čtyř lůžkových, celková kapacita je 22 postelí + 16 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny TV přijímačem, přípojením k internetu, umyvadlem a vlastním sociálním zařízením. Středisko nabízí vhodné prostory pro uspořádání školení, konferencí a rodinných oslav, cca 40 - 45 lidí. V areálu je možnost využití sauny, whirpool zařízení, kulečníku, stolního fotbalu, stolního tenisu, elektronických šipek a dalších stolních her. Součástí budovy je i restaurace, která je denně otevřena od 10:00-22:00. V létě je zde možnost koupaní v ohřívaném bazéně, či grilovaní masa pod kolibou. K příjemnému posezení a uspořádání rodinných oslav a svateb se zde nachází nově vystavěná venkovní terasa pro cca 60 lidí. K sportování je zde hřiště na volejbal a nohejbal, dále je možno zapůjčení horských kol. Milovníci zimních sportů mohou v nedaleké blízkosti navštívit lyžařské areály v Horní Lomné - Přelač s vleky 400m a 670m + 1 dětský Dolní Lomné - Armáda s vleky 870m + 1 dětský; noční lyžovaní, půjčovna lyží a snowboardů - Severka (Velký polom) s vleky 1270m a 420m + 2 dětské.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI