Chata na Vyhlídce

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata „Na Vyhlídce“ (830 m.n.m.) se nachází v malebné horské vesničce „Nová Ves“. Jelikož stojí na a samém konci obce je obklopena pouze lesy, což zaručuje odpočinek a relax. Nová Ves svou polohou na úpatí Hrubého Jeseníku náleží k nejvýše položeným obcím Moravy. K dispozici je 1x2 lůžko, 2x3 lůžko, 4x4 lůžko, 1x5 lůžko, 1x6 lůžko. Pokoje mají společné sociální zařízení v dostatečné kapacitě. Dále nabízíme: Wi-fi, barevné kopírování a tisk (do formátu A4), společenské hry (deskové, karetní,..), kulečník („karambol“), šipky, prodejní místo turistických známek. Chata "Na Vyhlídce" také nabízí spoustu společenských a sportovních vyžití a služeb. Chata „Na Vyhlídce“ je po kompletní rekonstrukcí a dostavbě, která proběhla v letech 2005-2007. Rekonstrukcí vznikla ubytovací kapacita 38 lůžek, restaurace (60 míst), společenská místnost – klubovna (30 míst). Rekonstrukcí proběhlo také těsné okolí chaty, kde je vybudováno parkoviště (14 míst), venkovní posezení, tenisový kurt. (rok 2010 – dětský park + zázemí pro služby chaty).

 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI