Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chata Pod Kloboukem - Malá Morávka

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská chata pod Kloboukem - ubytování lyžařský areál Karlov pod Pradědem

 
Chata „POD KLOBOUKEM“ se nachází přímo ve známém lyžařském a rekreačním středisku KARLOV POD PRADĚDEM a je z obou stran obklopena upravovanými lyžařskými sjezdovkami, z nichž některé jsou vybaveny i sedačkovou lanovkou. Kousek nad chatou je rozcestník upravovaných běžeckých tratí. Chata je obklopena krásnou přírodou a s přilehlých pozemků je krásný rozhled do okolí. Je vhodná k využívání v zimních měsících k pobytu spojeným s lyžováním, ale i v letních měsících pro cykloturistiku, turistiku, houbaření, nebo jen relax v přírodě. U chaty je venkovní posezení s houpačkami a prolézačkami.
 
Chata má kapacitu cca 45 lůžek, některé pokoje vybaveny vlastním sociálním zařízením, je zde společenská místnost, a zásobený bar.
Poskytujeme i celodenní stravování dle potřeby.
 
Středisko je vhodné i na různé akce, srazy, firemní setkání, oslavy, svatby v přírodě, grilování, soustředění, školy v přírodě nebo jen strávení volného času s kamarády nebo rodinou. Pobyt v našem areálu se vyznačuje rodinnou a přátelskou atmosférou.

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI