Chata Poma

 

 

Informace

Popis

Rekreační chata P.O.M.A. leží v lesnatém údolí říčky Satiny pod nejvyšší horou Beskyd Lysou horou v obci Malenovice v nadmořské výšce 600-700 m. Od chaty se na nejvyšší vrchol Beskyd Lysou horu dostanete za dvě hodiny vycházkovou chůzí.  V blízkém okolí chaty je řada turisticky atraktivních míst - např. malebné horské jezírko Chladná voda, Satinské vodopády, Ondrášová skála. Návštěvníci z řad motoristů mají k dispozici parkoviště pod sjezdovkou o kapacitě 25 aut a dále - 200 m vzdálené parkoviště s kapacitou 60 aut. Nabízíme Vám celoroční chatu s kapacitou 69 lůžky. Restaurace je určena pro návštěvníky lyžařského střediska a pro ubytované. Jídelna pro 70 osob. Pro ubytované nabízíme stravování formou plné penze. Objekt je vhodný pro lyžařské výcviky, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, školy v přírodě, letní tábory i školní výlety.

 

Ubytování

Z pokojů je výhled na 4 km vzdálený vrchol Lysé hory (1324 m n. m.). Objekt je vhodný pro lyžařské výcviky, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, školy v přírodě, letní tábory i školní výlety. Na každém z dvou podlaží jsou umývárny (sprchy a umyvadla) a WC pro muže a ženy zvlášť. Můžete se ubytovat se svým psem.

 •     69 lůžek (8x čtyřlůžkových, 1x šestilůžkový, 1x sedmilůžkový a 3x osmilůžkové pokoje). Většina postelí je patrových.
 •     K dispozici je TV, rádio, DVD, satelit, WI-FI.
 •     V klubovně s krbem je posezení pro 30 lidí

 

 •     Jazykové znalosti personálu - AJ, NJ.
 •     Parkování zdarma u vleku.
 •     Lyžařský vlek u chaty (400 m dlouhý), cena pro ubytované - 100 Kč/ osoba / den

Školy, rekreace

Objekt je vhodný pro lyžařské výcviky, rodinnou rekreaci, sportovní soustředění, školy v přírodě, letní tábory i školní výlety.
Nabídka škol v přírodě, letních táborů, školních výletů, sportovního soustředění, lyžařských výcviků a rodinných rekreací

 •     Ubytovací kapacita je 69 lůžek ve 13 pokojích
 •     Na každém ze dvou pater jsou společné umývárny a WC zvlášť pro chlapce a zvlášť pro dívky.
 •     Jídelna má kapacitu 70 míst a v klubovně je míst 30.
 •     V blízkosti se nachází tenisové kurty, krytý bazén, sauna, tělocvična, lyžařský vlek a jízdárna.
   

 

Lyžařské středisko P.O.M.A

Lyžařské středisko P.O.M.A. Malenovice je situováno do horského údolí ve svahu nad říčkou Satinou (Malenovice - Hutě) pod nejvyšší horou Beskyd Lysou horou v nadmořské výšce 600-700 m. Návštěvníci z řad motoristů mají k dispozici parkoviště pod sjezdovkou o kapacitě 40 aut a dále - 200 m vzdálené parkoviště s kapacitou 60 aut.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Od chaty se na nejvyšší vrchol Beskyd Lysou horu dostanete za dvě hodiny vycházkovou chůzí. V blízkém okolí chaty je řada turisticky atraktivních míst - např. jízdárna, malebné horské jezírko Chladná voda, Satinské vodopády, Ondrášová skála. V nedalekém Frýdlantu n. O. máte možnost navštívit koupaliště, tenisové kurty v hale i venku, relaxační centrum s kurty pro squash, beach volejbal, bazénem apod. 500 m od chaty na protějším svahu je hotel P. Bezruče, kde je pro veřejnost krytý bazén, sauna, herna stolního tenisu, volejbalové a tenisové kurty, dětské hřiště.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI