Chata Svinec

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Svinec leží nedaleko města Nový Jičín (4 km) a asi 500m od vrcholu Svinec (547 m.n.m.). Ubytování s kapacitou 40 lůžek, kde 27 lůžek je v pokojích s vlastním sociálním zařízením (1x6 lůž., 3x4 lůž. - v jednom čtyřlůžkovém pokoji možnost přistýlky, a dále 4x2 lůž.), 13 lůžek je v pokojích se sociálním zařízením společným na patře (3x3 lůž., 2x2 lůž.). V chatě se nachází společenská místnost s krbem a TV, která nabízí příjemně strávené chvíle zejména v zimním období, kdy venku řádí zima a mráz a člověk po vyčerpávající lyžovačce odpočívá u krbu se sklenkou něčeho dobrého. Pro ubytované hosty je dále k dispozici denní místnost (jídelna) s TV. Nabízíme možnost zapůjčení TV na pokoj. Stravu si lze objednat v závislosti na individuálním programu: jen snídaně, polopenze, plná penze. Veřejnost i ubytovaní mohou využít restauraci s krbovými kamny a barem, kde si mohou objednat občerstvení a odpočinout si po sportovním výkonu (lyže, kolo, turistika) nebo jen tak posedět v příjemném prostředí. V letním období posezení venku – krásné dlouhé letní večery u ohně (grilování). Za provozu lyžařského vleku, je otevírací doba restaurace závislá na provozní době vleku.

 

Nabízené služby jsou určeny pro širokou klientelu:

  • * individuální rekreační pobyty
  • * školní výlety, lyžařské kurzy, školy v přírodě
  • * sportovní soustředění (ideální horské podmínky pro kondiční přípravu )
  • * ubytování pro firmy, školení
  • * oslavy, svatby

 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI