Chata Svinec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Svinec leží nedaleko města Nový Jičín (4 km) a asi 500m od vrcholu Svinec (547 m.n.m.). Ubytování s kapacitou 40 lůžek, kde 27 lůžek je v pokojích s vlastním sociálním zařízením (1x6 lůž., 3x4 lůž. - v jednom čtyřlůžkovém pokoji možnost přistýlky, a dále 4x2 lůž.), 13 lůžek je v pokojích se sociálním zařízením společným na patře (3x3 lůž., 2x2 lůž.). V chatě se nachází společenská místnost s krbem a TV, která nabízí příjemně strávené chvíle zejména v zimním období, kdy venku řádí zima a mráz a člověk po vyčerpávající lyžovačce odpočívá u krbu se sklenkou něčeho dobrého. Pro ubytované hosty je dále k dispozici denní místnost (jídelna) s TV. Nabízíme možnost zapůjčení TV na pokoj. Stravu si lze objednat v závislosti na individuálním programu: jen snídaně, polopenze, plná penze. Veřejnost i ubytovaní mohou využít restauraci s krbovými kamny a barem, kde si mohou objednat občerstvení a odpočinout si po sportovním výkonu (lyže, kolo, turistika) nebo jen tak posedět v příjemném prostředí. V letním období posezení venku – krásné dlouhé letní večery u ohně (grilování). Za provozu lyžařského vleku, je otevírací doba restaurace závislá na provozní době vleku.

 

Nabízené služby jsou určeny pro širokou klientelu:

  • * individuální rekreační pobyty
  • * školní výlety, lyžařské kurzy, školy v přírodě
  • * sportovní soustředění (ideální horské podmínky pro kondiční přípravu )
  • * ubytování pro firmy, školení
  • * oslavy, svatby

 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI