Chaty Sega - Ubytování Trojanovice

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování na chatě Sega

Chata pětilůžková: ložnice v podkrovíChaty Beskydy ubytování Valašsko Pustevny lyžování koupání aquapark bazén

Ubytování v Chatách Sega nejlépe využijí pro rodinnou rekreaci, víkendové a ozdravné pobyty, firemní akce. Ubytování je možné ve dvou variantách:
1) chaty čtyřlůžkové
Uspořádání ložnic: 2 x 2 lůžkový pokoj v podkroví
2) chata šestilůžková
Uspořádání ložnic: 2 x 3 lůžkový pokoj v podkroví

Celková kapacita areálu je 22 lůžek.

 

Vybavení chaty

Každá chata je kompletně vybavená. V kuchyňce je rychlovarná konvice, elektrický sporák+trouba, nádobí, lednice. V obýváku je sedací souprava k posezení a barevná televize. V každé chatce je koupelna se sprchovacím koutem a WC. Ložni prádlo je v ceně pobytu. V chatách je vytápění a ohřev vody na plyn.

Beskydy - Noříčí hora

Venku se nachází kolotoče, houpačky, prolézačky, pískoviště, ohniště, grill a zahradní posezení.

 

 

Galerie
Ceník

Ceník a rezervace

Platnost od 1.1.2012

 

 CELOROČNĚSILVESTRVÍKENDY
4-lůžkový apartmán / noc1160,- Kč1560,- Kč1400,- Kč
6-lůžkový apartmán / noc1740,- Kč2340,- Kč2100,- Kč
  
Dítě do 3 letzdarma*
Rekreační poplatek10,- Kč /osoba
Domácí zvíře (pouze malé)50,- Kč
Energie i teplov ceně
Parkovnézdarma
  • * Malé děti do tří let mají pobyt zdarma (bez nároku na lůžko).
  • V ceně za noc jsou zahrnuty poplatky za energie a čisté povlečení.
  • V případě zájmu zajistíme fakturaci pobytu Vašemu zaměstnavateli (fondy FKSP apod.).
  • Silvestr je týdenní pobyt.
  • Ceny jsou smluvní, uvedeny v Kč za apartmán a noc. Nejsme plátci DPH.

Rezervace a způsob platby:

1.) Pobyt se rezervuje předem, na níže uvedeném kontaktu.
2.) Poté je nutné zaslat 50% zálohu. Splatnost zálohy je 7 dnů ode dne objednání, jinak je rezervace stornována.
3.) Platbu zálohy lze provést dvěma způsoby:

a.) Poštovní složenkou typu “C” zaslanou na adresu naší kanceláře:

Lubomír Kašpárek
Papratná 1474
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

b.) Bankovním převodem:
- číslo účtu: 191680941/0300 (ČSOB Frenštát p.R.)
- variabilní symbol: = Vaše telefonní číslo - důležité !.

4.) Doplatek za pobyt se hradí na místě při příjezdu. Nástup 14 - 18 hod., odjezd poslední den do 10 hod. U skupin
může být požadována kauce. Objednávkou souhlasíte se storno podmínkami.

Storno podmínky

počet dnůstorno
31 - 1650%
15 - 0100%

Pokud jste si objednali a zaplatili 50% zálohu na pobyt a nyní musíte rezervaci zrušit, nastupují v takovém případě storno podmínky, které vychází z výše uvedené tabulky. Prioritním kritériem pro výpočet storna je počet dnů před nástupem, kdy jste storno oznámili. Čím později storno oznámíte, tím jsou sankce vyšší. Storno se počítá z celkové částky za pobyt.

 

Kontakt

Adresa: 744 01 Trojanovice 722
Pro dotazy / rezervace / poptávky využijte prosím kontaktní formulář
 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
11 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Okolí

CHKO Beskydy

Chráněná krajinná oblast Beskydy, naše největší chráněné území, byla vyhlášena v roce 1973 na ploše 1160 km2 na části bývalých okresů Vsetín, Nový Jičín a Frýdek- Místek. Význam území podtrhuje vyhlášení 50 zvlášť chráněných území. Správa CHKO Beskydy sídlí v Rožnově pod Radhoštěm.

CHKO Beskydy byla vyhlášena z důvodu výjimečných přírodních hodnot, jimiž jsou zejména původní pralesovité lesní porosty s výskytem vzácných karpatských živočišných i rostlinných druhů, druhově pestrá luční společenstva, unikátní povrchové i podzemní pseudokrasové jevy a rovněž mimořádná estetická hodnota a pestrost ojedinělého typu krajiny vzniklého historickým soužitím člověka s tímto územím.

Posláním oblasti je ochrana všech hodnot krajiny, přírodních zdrojů a jejich typických znaků, kterými jsou zejména povrchové utváření krajiny včetně vodních toků a ploch, její vegetační kryt a volně žijící živočišstvo, rozvržení a využití lesního a zemědělského půdního fondu a ve vztahu k ní také rozmístění a urbanistická skladba sídlišť a architektura staveb.
 

Pulčinské skály

Území NPR tvoří Pulčínské skály na vrcholu Hradisko (773 m) včetně jeho prudkých svahů a dalších v lese ukrytých skalních útvarů. Rezervace je situována v jihozápadní části horského pásma Javorníků v Pulčínské hornatině v blízkosti průlomového údolí řeky Senice, kterým jsou Javorníky odděleny od Vizovických vrchů. Nachází se v nadmořské výšce 510-773 m, asi 0,5 km severně od obce Pulčín. Katastrální území Pulčín (Francova Lhota), okres Vsetín, CHKO Beskydy. Vyhlášeno 19. ledna 1989. Celková výměra: 72,73 ha.

Motiv ochrany: Posláním rezervace je ochrana význačných skalních útvarů - největšího skalního města v pískovcích moravské části Karpat, které je tvořeno drobnými i rozsáhlými skalními stěnami, bloky, kamenným mořem, sutěmi a dalšími pseudokrasovými jevy. V části lesních porostů je zachována přirozená druhová skladba.

Geologie, půdní poměry: Ojedinělé výchozy třetihorních (paleogenních) hrubě zrnitých pískovců a drobnozrných slepenců svrchních soláňských vrstev magurského flyše, vypreparovaných kvartérní denudací (vodní a větrná eroze). Pískovce tu leží ve velmi hrubých lavicích zrnotoků až turbiditů o mocnosti mnoha metrů. Na území národní přírodní rezervace se nachází několik větších seskupení pískovcových skal, Zámčisko na jižním okraji, Pět kostelů na západě a skalní město Izby v centrální části na vrcholu Hradisko.

 

Koupaliště Na Stanoch

Koupaliště Na Stanoch , někdy nazývané též Balaton , je přírodní nádrž o rozloze 9,5 ha .Na břehu se nachází lyžařský akrobatický můstek a  bufet pro  návštěvníky koupaliště.

Stravování

Stravování

Pro vlastní vaření má každá chata vybavenou kuchyň. Obchod s potravinami je vzdálen 700 m,  a je otevřen i v sobotu a neděli. Pokud si budete chtít od vaření na dovolené odpočinout, blízko chat (300m) se nachází dobrá restaurace, ceny jsou lidové.

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Belazova Veronika
Belazova Veronika (nepřihlášený) 11. Červenec 2020 - 18:02
Počet hlasů: 185
Nadherne ubytovani v přírodě,pred chatickama vyhled na hory,v blízkosti lesa a romantickeho potůčku,podle ktereho vede krásná procházka az do Frenštátu/nad hlavou prijemny stin stromů/. Velmi milá paní,která o chatičky pečuje a pan majitel,který nám na požádání připravil naprosto dokonale pstruhy na stredomorsky zpusob,na tak špičkově upravenou rybu nikdy nezapomeneme. V chatičkách se ,v přoípadě potreby,normalne topi,je tam ustredni topeni a v chaticce je za chvilicku krasne teplo.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI