Country club Těrlicko

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

JEDNA Z MÁLA STYLOVÝCH COUNTRY RESTAURACÍ COUNTRY CLUB TĚRLICKO Vám nabízí příjemné posezení u Těrlické přehrady, domácí kuchyni - minutky hotová jídla! ubytování, možnost srazů, večírků a příležitostních oslav k dispozici malý bar s chladničkami a výčepním zařízením, pro soukromé oslavy, ohniště, pravidelné country hudební večery, tématické večer kvalitně čepované pivo Radegast za rozumné ceny, širokou škálu sportovního vyžití (stůl na páku, hřiště, lodičky,kuželky,možnost rybaření). Přijďte, ochutnejte, vyzkoušejte! UVIDÍTE! A PŘIJDETE ZASE!

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI