Horská chata Bílá

 

 

Informace

Popis

Horská chata Bílá se nachází v centrální části obce Bílá, uprostřed CHKO Beskydy a je ideálním výchozím místem pro letní i zimní turistiku. V obci Bílá se nachází jedno z nejlepších lyžařských středisek na Moravě. Horská chata Bílá nabízí ubytování pro 83 osob ve 4 dvou-, 3 tří-, 14 čtyř- a 2 pětilůžkových pokojích: ubytování typu A - 5 nadstandardních pokojů s vlastním sociálním zařízením a barevnou televizí se satelitním příjmem. Ubytování typu B - 18 pokojů, umyvadlo s teplou vodou přímo na pokojích, WC a sprcha na každém patře. Horská chata Bílá Vám nabízí stravování formou polopenze. Jídelna je prostorná - s kapacitou 100 míst. Horská chata Bílá Vám k posezení a chvilkám volna nabízí stylově vybavenou halu, prostornou kulturní místnost s příjemným barem a tanečním parketem. Ve chvílích aktivního odpočinku můžete navštívit místnost s kulečníkem, ping-pongovými stoly, venkovní koupání s dětským brouzdalištěm, tenisové a volejbalové kurty. Horská chata Bílá má vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy v areálu chaty. Chata má bezbarierový přístup! WiFi připojení k internetu zdarma!

 

Aktivity

Léto

Horská kola - Pro jízdu na horském nebo trekovém kole je Bílá a chata ideálním místem. V okolních lesích jsou krásné značené cyklistické stezky různé obtížnosti, které jistě uspokojí jak náročné bikery, tak rodiny s dětmi. V chatě máme pro naše hosty střeženou místnost pro úschovu kol.

Tenis - V bezprostřední blízkosti chaty jsou našim hostům k dispozici dva tenisová hřiště s asfaltovým povrchem. Další dva tenisové dvorce s umělým povrchem lze objednat u provozovatele. Kurty jsou vzdáleny od chaty 600 m.

Plážový volejbal - Před dvěma lety bylo v areálu chaty vybudováno hřiště pro plážový volejbal, které je připraveno pro naše hosty.

Badminton - V poslední době velmi oblíbený sport mohou naši hosté provozovat na dvou venkovních kurtech s asfaltovým povrchem. Vybavení pro hru Vám rádi zapůjčíme.

Minifotbal - Díky velkým travnatým plochám, které se pravidelně udržují, jsme mohli pro milovníky fotbálku zřídit minifotbalové hřiště, které je vybaveno dřevěnými přenosnými brankami a ochrannou sítí.

Kuželky - v minulém roce jsme pro Vás zrekonstruovali kuželnu s ruskými kuželkami. Kuželna je zastřešena a osvětlena, proto je možno hrát kuželky i za nepříznivých podmínek.

Koupání - V areálu se nachází vodní nádrž pro venkovní koupání a také kruhové brouzdaliště pro naše nejmenší hosty.


Zima

Lyžování - Horská chata Bílá se nachází v lyžařském areálu SKI Vítkovice Bílá a je vzdálena pouhých 600 m od nástupní stanice lanovky. Lyžařský areál je tvořen řadou sjezdových tratí od střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány. Pro lyžaře máme v objektu chaty připravenu střeženou lyžárnu se sušáky na lyžařskou obuv.

Snowboarding - Lyžařské středisko vychází vstříc také tomuto dynamicky se rozvíjejícímu se sportu a buduje na sjezdovce - Jih zajímavý snowpark. Snowpark je vybaven množstvím skoků a překážek a je velmi oblíbeným cílem snowboardistů na Moravě.

Běh na lyžích - V rámci rozvoje lyžařského střediska byly v minulých letech vybudovány upravované běžecké trasy , které vedou nádhernou přírodou a nabízejí nevšední výhledy. Rozsah a kvalita se neustále rozšiřuje. Nástup na běžecké trasy je přímo u chaty
 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI