Horská chata Bílá

 

Informace

Popis

Horská chata Bílá se nachází v centrální části obce Bílá, uprostřed CHKO Beskydy a je ideálním výchozím místem pro letní i zimní turistiku. V obci Bílá se nachází jedno z nejlepších lyžařských středisek na Moravě. Horská chata Bílá nabízí ubytování pro 83 osob ve 4 dvou-, 3 tří-, 14 čtyř- a 2 pětilůžkových pokojích: ubytování typu A - 5 nadstandardních pokojů s vlastním sociálním zařízením a barevnou televizí se satelitním příjmem. Ubytování typu B - 18 pokojů, umyvadlo s teplou vodou přímo na pokojích, WC a sprcha na každém patře. Horská chata Bílá Vám nabízí stravování formou polopenze. Jídelna je prostorná - s kapacitou 100 míst. Horská chata Bílá Vám k posezení a chvilkám volna nabízí stylově vybavenou halu, prostornou kulturní místnost s příjemným barem a tanečním parketem. Ve chvílích aktivního odpočinku můžete navštívit místnost s kulečníkem, ping-pongovými stoly, venkovní koupání s dětským brouzdalištěm, tenisové a volejbalové kurty. Horská chata Bílá má vlastní parkoviště pro osobní automobily i autobusy v areálu chaty. Chata má bezbarierový přístup! WiFi připojení k internetu zdarma!

 

Aktivity

Léto

Horská kola - Pro jízdu na horském nebo trekovém kole je Bílá a chata ideálním místem. V okolních lesích jsou krásné značené cyklistické stezky různé obtížnosti, které jistě uspokojí jak náročné bikery, tak rodiny s dětmi. V chatě máme pro naše hosty střeženou místnost pro úschovu kol.

Tenis - V bezprostřední blízkosti chaty jsou našim hostům k dispozici dva tenisová hřiště s asfaltovým povrchem. Další dva tenisové dvorce s umělým povrchem lze objednat u provozovatele. Kurty jsou vzdáleny od chaty 600 m.

Plážový volejbal - Před dvěma lety bylo v areálu chaty vybudováno hřiště pro plážový volejbal, které je připraveno pro naše hosty.

Badminton - V poslední době velmi oblíbený sport mohou naši hosté provozovat na dvou venkovních kurtech s asfaltovým povrchem. Vybavení pro hru Vám rádi zapůjčíme.

Minifotbal - Díky velkým travnatým plochám, které se pravidelně udržují, jsme mohli pro milovníky fotbálku zřídit minifotbalové hřiště, které je vybaveno dřevěnými přenosnými brankami a ochrannou sítí.

Kuželky - v minulém roce jsme pro Vás zrekonstruovali kuželnu s ruskými kuželkami. Kuželna je zastřešena a osvětlena, proto je možno hrát kuželky i za nepříznivých podmínek.

Koupání - V areálu se nachází vodní nádrž pro venkovní koupání a také kruhové brouzdaliště pro naše nejmenší hosty.


Zima

Lyžování - Horská chata Bílá se nachází v lyžařském areálu SKI Vítkovice Bílá a je vzdálena pouhých 600 m od nástupní stanice lanovky. Lyžařský areál je tvořen řadou sjezdových tratí od střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a výuku dětí. Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány. Pro lyžaře máme v objektu chaty připravenu střeženou lyžárnu se sušáky na lyžařskou obuv.

Snowboarding - Lyžařské středisko vychází vstříc také tomuto dynamicky se rozvíjejícímu se sportu a buduje na sjezdovce - Jih zajímavý snowpark. Snowpark je vybaven množstvím skoků a překážek a je velmi oblíbeným cílem snowboardistů na Moravě.

Běh na lyžích - V rámci rozvoje lyžařského střediska byly v minulých letech vybudovány upravované běžecké trasy , které vedou nádhernou přírodou a nabízejí nevšední výhledy. Rozsah a kvalita se neustále rozšiřuje. Nástup na běžecké trasy je přímo u chaty
 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI