Kemp a tábořiště Landek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Landek

Nově otevřený, první příměstský autokemp a kemp s tábořištěm v Ostravě s 230 místy pro stany a karavany. Přijeďte a poznejte Ostravu. Kemp a autokemp Landek se nachází v okresu města Ostrava, 1 200 m od sjezdu z dálnice D1 a je lehce dostupný městskou hromadnou dopravou. Ubytovat se zde můžete s vlastním karavanem, s obytným vozem, nebo se stanem. Areál je vybaven snadno dostupným sociálním zařízením (WC, sprchy) v minimální vzdálenosti od vyhrazených prostorů autokempu. V každém sociálním zařízení se nachází umyvadla s tekoucí pitnou vodou. Ve všech sprchách je ohřev vody zajišťován elektrickými bojlery.

Nabízíme Vám klidné prostředí plné zeleně na úpatí národní přírodní památky vrchu Landek. V areálu také najdete kvalitní kuchyni v hornické restauraci Harenda u Barborky a výborné občerstvení v lidové hospodě. Součástí kempu je i sportovně - rekreační areál.

 

Sport a rekreace

Areál Landek park nabízí návštěvníkům možnost nejen shlédnout atraktivní hornické expozice, ale zároveň také široké spektrum sportovního a rekreačního vyžití, o což se postarají tenisové, beachvolejbalové nebo petanqové kurty. Nejen při nepříznivém počasí si mohou návštěvníci zahrát bowling nebo využít prostory moderní víceúčelové haly k badmintonu, volejbalu, nohejbalu či futsalu. Pro ubytované v kempu platí 20% sleva na užívání sportovišť.

 

Provozní doba: květen - září

Tipy na kempy z oblasti Severní Morava s Slezsko


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Festival Colours of Ostrava 16.7.-19.7 2015

Účastníci festivalu Colours of Ostrava, hledáte nejlepší ubytování? Nejlepší ubytování s dalšími službami najdete v kempu Landek park v areálu Hornického muzea v Ostravě-Petřkovicích. Nachází se 1 200 m od sjezdu z dálnice D1 a je lehce dostupný městskou hromadnou dopravou. Účastníkům festivalu poskytneme slevu na vstupném 20% na naše unikátní hornické expozice.

 

 

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI