Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp a tábořiště Landek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Landek

Nově otevřený, první příměstský autokemp a kemp s tábořištěm v Ostravě s 230 místy pro stany a karavany. Přijeďte a poznejte Ostravu. Kemp a autokemp Landek se nachází v okresu města Ostrava, 1 200 m od sjezdu z dálnice D1 a je lehce dostupný městskou hromadnou dopravou. Ubytovat se zde můžete s vlastním karavanem, s obytným vozem, nebo se stanem. Areál je vybaven snadno dostupným sociálním zařízením (WC, sprchy) v minimální vzdálenosti od vyhrazených prostorů autokempu. V každém sociálním zařízení se nachází umyvadla s tekoucí pitnou vodou. Ve všech sprchách je ohřev vody zajišťován elektrickými bojlery.

Nabízíme Vám klidné prostředí plné zeleně na úpatí národní přírodní památky vrchu Landek. V areálu také najdete kvalitní kuchyni v hornické restauraci Harenda u Barborky a výborné občerstvení v lidové hospodě. Součástí kempu je i sportovně - rekreační areál.

 

Sport a rekreace

Areál Landek park nabízí návštěvníkům možnost nejen shlédnout atraktivní hornické expozice, ale zároveň také široké spektrum sportovního a rekreačního vyžití, o což se postarají tenisové, beachvolejbalové nebo petanqové kurty. Nejen při nepříznivém počasí si mohou návštěvníci zahrát bowling nebo využít prostory moderní víceúčelové haly k badmintonu, volejbalu, nohejbalu či futsalu. Pro ubytované v kempu platí 20% sleva na užívání sportovišť.

 

Provozní doba: květen - září

Tipy na kempy z oblasti Severní Morava s Slezsko


 

Galerie
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Festival Colours of Ostrava 16.7.-19.7 2015

Účastníci festivalu Colours of Ostrava, hledáte nejlepší ubytování? Nejlepší ubytování s dalšími službami najdete v kempu Landek park v areálu Hornického muzea v Ostravě-Petřkovicích. Nachází se 1 200 m od sjezdu z dálnice D1 a je lehce dostupný městskou hromadnou dopravou. Účastníkům festivalu poskytneme slevu na vstupném 20% na naše unikátní hornické expozice.

 

 

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI