Kuželna - Bar, Hodslavice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš areál vám nabízí k vyžití automatizovanou dvoudrahovou kuželkárnu se samostaným posezením a barem s obsluhou, restauraci s venkovním posezením a ubytování pro 14 lidí. Areál je optimální pro rekreační vyžití, kde můžete zkusit kuželkářské umění, v blízkém okolí koupání v přehradní nádrži Kacabaja (1km), antukový tenisový kurt, cyklostesky s návazností na široké okolí, možnost jízdy na koni - agroturistika (3km), jezdecký klub U Jurášků (2km) a v zimních měsících s lyžováním a běžkařením v Beskydech.

V našem penzionu nabízíme ubytování pro 14 lidí. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, televizorem se satelitním příjmem a minibarem.

Jednolůžkový pokoj - 490,- Kč/za noc
Dvoulůžkový pokoj - 730,- Kč/za noc
Apartmán 1050,- Kč/za noc
Přistýlka - 250,- Kč/za noc.

V ceně není započítána snídaně, ale je možné si ji doobjednat..

Parkování pro hosty je ve dvoře penzionu a na pokojích je k dispozici připojení k internetu.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI