Pension JV Bar

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Pension JV bar se nachází dle plánku v okrajové části Ostravy. Do centra Ostravy je to 10 minut tramvají nebo 5 minut autem či taxíkem.
10 minut od pensionu je Hornické muzeum Landek s dětským koutkem, tenisovým kurtem, parkovištěm, občerstvením atd. 10 minut koblovská nudapláž v Ostravě – Koblově. 15 minut ZOO v Ostravě – Michálkovích. 15 minut hlučínská nádrž „štěrkovna“ v Hlučíně.
Autobusové spojení: MHD – autobusová linka č. 33, zastávka Na Mlýnici, vzdálena 1 minutu chůze od pensionu, spojení tramvají č.12, zastávka Důl Odra, vzdálena 2 minuty chůze od pensionu
Vlakové spojení: hlavní nádraží Ostrava – Přívoz, vzdáleno 15 minut chůze nebo 5 minut autem.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI