Pension JV Bar

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Pension JV bar se nachází dle plánku v okrajové části Ostravy. Do centra Ostravy je to 10 minut tramvají nebo 5 minut autem či taxíkem.
10 minut od pensionu je Hornické muzeum Landek s dětským koutkem, tenisovým kurtem, parkovištěm, občerstvením atd. 10 minut koblovská nudapláž v Ostravě – Koblově. 15 minut ZOO v Ostravě – Michálkovích. 15 minut hlučínská nádrž „štěrkovna“ v Hlučíně.
Autobusové spojení: MHD – autobusová linka č. 33, zastávka Na Mlýnici, vzdálena 1 minutu chůze od pensionu, spojení tramvají č.12, zastávka Důl Odra, vzdálena 2 minuty chůze od pensionu
Vlakové spojení: hlavní nádraží Ostrava – Přívoz, vzdáleno 15 minut chůze nebo 5 minut autem.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI