Pension Rodos

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension Rodos se nachází v krásném prostředí hlučínského jezera u komunikace Hlučín - Ostrava-Poruba. Jeho historie začala v roce 1991, kdy byl bývalý objekt štěrkoven zrekonstruován na ubytovací zařízení. Od této doby poskytuje penzion celoroční ubytování pro 18 hostů v sedmi dvoulůžkových pokojích, dvou jednolůžkových pokojích a v jednom dvoulůžkovém apartmá. Vybavení pokojů je standardní se společným sociálním zařízením, s výjimkou apartmá. Hosté pensionu mají k dispozici společenskou místnost s 20 místy u stolů a kompletně vybavenou kuchyňku. Parkování vozidel je přímo před pensionem. V letní sezóně je přímo u penzionu sezónní bufet s venkovním posezením. Nedaleko penzionu jsou celoročně otevřeny dvě restaurace. K rekreaci mohou hosté penzionu využít přírodní koupaliště, půjčovnu loděk, minigolf nebo jen tak lenošit na travnatých plážích. Sportovně založení hosté si mohou vyzkoušet své schopnosti na vodních lyžích nebo wakeboardu na vodním lyžařském vleku.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI