Pension a ubytovna u Stříbrného jezera

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme celoroční levné ubytování v nejkrásnějším městě Slezska - Opavě. Penzion a ubytovnu naleznete v klidném prostředí cca 100m od stříbrného jezera. A jen 2 km od samotného centra města Opava. Součástí ubytovny a penzionu je venkovní posezení s možností grilování a velké soukromé parkoviště. V těsné blízkosti areálu je zastávka městské hromadné dopravy. Restaurace je vzdálena 300 m. K dispozici je free WI-FI v celém areálu. Penzion nabízí dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a plně vybaveným kuchyňským koutem (spotřebiči a nádobím). Televize, free WI-FI. Ubytovna nabízí 2,3 a 4 lůžkové pokoje. Sociální zařízení se nachází ve společných prostorách. K dispozici pro tyto pokoje je společná kuchyně, která je kompletně vybavena spotřebiči a nádobím. Každý pokoj má vlastní televizi a free WI-FI. Celková kapacita je 35 osob. Součástí ubytovny a penzionu je venkovní posezení s možností grilování a velké soukromé parkoviště.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI