Pension a ubytovna u Stříbrného jezera

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme celoroční levné ubytování v nejkrásnějším městě Slezska - Opavě. Penzion a ubytovnu naleznete v klidném prostředí cca 100m od stříbrného jezera. A jen 2 km od samotného centra města Opava. Součástí ubytovny a penzionu je venkovní posezení s možností grilování a velké soukromé parkoviště. V těsné blízkosti areálu je zastávka městské hromadné dopravy. Restaurace je vzdálena 300 m. K dispozici je free WI-FI v celém areálu. Penzion nabízí dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a plně vybaveným kuchyňským koutem (spotřebiči a nádobím). Televize, free WI-FI. Ubytovna nabízí 2,3 a 4 lůžkové pokoje. Sociální zařízení se nachází ve společných prostorách. K dispozici pro tyto pokoje je společná kuchyně, která je kompletně vybavena spotřebiči a nádobím. Každý pokoj má vlastní televizi a free WI-FI. Celková kapacita je 35 osob. Součástí ubytovny a penzionu je venkovní posezení s možností grilování a velké soukromé parkoviště.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI