Penzion Amerika

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace, bar i banketka mají bezbariérový přístup. Samozřejmostí je i upravené WC pro osoby se sníženou pohyblivostí. V celém objektu hotelu je Wi-fi připojení zdarma. Naši hosté mohou využít privátní parkoviště, pro hosty penzionu je z parkoviště samostatný vstup přímo do ubytovací části. Nabízíme příjemné ubytování v hotelu Amerika, který je umístěn v Havířově, nedaleko města Karviná, Ostrava, Orlová, Česká Těšín a Těrlicko. Součástí ubytování je připojení k Wi-fi, bohatá snídaně a pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vanou nebo sprchovým koutem, LCD TV a některé jsou vybavené klimatizací a ledničkou. Luxusní ubytování nabízí v přízemí i hotelový bar a restauraci. Hotel je v klidné lokalitě u Havířova a zároveň blízko větších měst jako Ostrava nebo Karviná. Nekuřácký penzion má celkem 9 nových, luxusně vybavených pokojů, jeden z nich je v přízemí s vlastním bezbarierovým přístupem a je přizpůsoben pro osoby se sníženou pohyblivostí, včetně upravené sprchy a WC. Z některých pokojů je výhled na Beskydy a Lysou horu, jiné mají okna otočena do okolní vilové čtvrti. Penzion je strategicky umístěn v Havířově u Karvina a dalších měst jako Ostrava, Český Těšín, Orlová nebo Těrlicko. Celková kapacita penzionu je 17 ubytovaných + 6 přistýlek. Součástí ubytování u nás je i bohatá snídaně, podávaná v restauraci od 7 do 10 hodin. Klimatizovaná nekuřácká restaurace nabízí to nejlepší z mezinárodní kuchyně, americké speciality, domácí polévky, čerstvé těstoviny, ryby, vegetariánská i sladká jídla.
 

Bar AMERIKA

Kuřácký bar s pohodlným posezením nabízí čepovanou Plzeň, Radegast i Kofolu, nejoblíbenější long drinky, kávu Lavazza, nealkoholické nápoje Coca-Cola, džusy Rauch a mnoho standardních i prémiových alkoholických nápojů.

Jsme dobře zásobeni těmi nejlepšími víny značky Kosík.

Na dvou velkoplošných TV můžete sledovat satelitní stanice včetně hudebních a sportovních kanálů z USA.

Banketka AMERIKA

Od února 2014 je možnost využití videoprojektoru a plátna v naší banketce pro školení, semináře nebo pro pouštění rodinných videí při oslavách.  

Klimatizovaná nekuřácká banketka je vhodná pro svatby, rodinné i firemní akce s maximální kapacitou až 46 osob, pronájem banketky na Vaši akci je zdarma.

Rozmístění, tvar a velikost stolu lze přizpůsobit počtu hostů i vašim požadavkům.

Samozřejmostí je vyzdobená tabule podle Vašeho přání.

Pro Vaši akci můžete vybírat jídlo z upraveného jídelního lístku, kde najdete kromě standardní nabídky i některé speciality, které se připravují na přání. Samozřejmě lze zvolit i občerstvení formou rautu, ať už z teplých nebo studených jídel.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI