Penzion Amerika

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurace, bar i banketka mají bezbariérový přístup. Samozřejmostí je i upravené WC pro osoby se sníženou pohyblivostí. V celém objektu hotelu je Wi-fi připojení zdarma. Naši hosté mohou využít privátní parkoviště, pro hosty penzionu je z parkoviště samostatný vstup přímo do ubytovací části. Nabízíme příjemné ubytování v hotelu Amerika, který je umístěn v Havířově, nedaleko města Karviná, Ostrava, Orlová, Česká Těšín a Těrlicko. Součástí ubytování je připojení k Wi-fi, bohatá snídaně a pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vanou nebo sprchovým koutem, LCD TV a některé jsou vybavené klimatizací a ledničkou. Luxusní ubytování nabízí v přízemí i hotelový bar a restauraci. Hotel je v klidné lokalitě u Havířova a zároveň blízko větších měst jako Ostrava nebo Karviná. Nekuřácký penzion má celkem 9 nových, luxusně vybavených pokojů, jeden z nich je v přízemí s vlastním bezbarierovým přístupem a je přizpůsoben pro osoby se sníženou pohyblivostí, včetně upravené sprchy a WC. Z některých pokojů je výhled na Beskydy a Lysou horu, jiné mají okna otočena do okolní vilové čtvrti. Penzion je strategicky umístěn v Havířově u Karvina a dalších měst jako Ostrava, Český Těšín, Orlová nebo Těrlicko. Celková kapacita penzionu je 17 ubytovaných + 6 přistýlek. Součástí ubytování u nás je i bohatá snídaně, podávaná v restauraci od 7 do 10 hodin. Klimatizovaná nekuřácká restaurace nabízí to nejlepší z mezinárodní kuchyně, americké speciality, domácí polévky, čerstvé těstoviny, ryby, vegetariánská i sladká jídla.
 

Bar AMERIKA

Kuřácký bar s pohodlným posezením nabízí čepovanou Plzeň, Radegast i Kofolu, nejoblíbenější long drinky, kávu Lavazza, nealkoholické nápoje Coca-Cola, džusy Rauch a mnoho standardních i prémiových alkoholických nápojů.

Jsme dobře zásobeni těmi nejlepšími víny značky Kosík.

Na dvou velkoplošných TV můžete sledovat satelitní stanice včetně hudebních a sportovních kanálů z USA.

Banketka AMERIKA

Od února 2014 je možnost využití videoprojektoru a plátna v naší banketce pro školení, semináře nebo pro pouštění rodinných videí při oslavách.  

Klimatizovaná nekuřácká banketka je vhodná pro svatby, rodinné i firemní akce s maximální kapacitou až 46 osob, pronájem banketky na Vaši akci je zdarma.

Rozmístění, tvar a velikost stolu lze přizpůsobit počtu hostů i vašim požadavkům.

Samozřejmostí je vyzdobená tabule podle Vašeho přání.

Pro Vaši akci můžete vybírat jídlo z upraveného jídelního lístku, kde najdete kromě standardní nabídky i některé speciality, které se připravují na přání. Samozřejmě lze zvolit i občerstvení formou rautu, ať už z teplých nebo studených jídel.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI