Penzion Antonie

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nacházíme se v Karlově pod Pradědem,  na okraji lyžařského centra PAWLIN s možností večerního lyžování a technického nasněžení, penzion je postaven u lesa, kolem protéká řeka Moravice, probíhají hlavní turistické stezky směr Velký Kotel, Alfrédka,..výborná dostupnost z hlavní komunikace ve všech ročních obdobích,autem, na kole i autobusem, pakroviště je v areálu u penzionu a udržované (přízemí budovy, vybavení toalet a okolí penzionu).

V uzavřeném a oploceném areálu můžete nalézt:
- venkovní ohniště s posezením + grily
- venkovní Ping-Pongový stůl
- ruské kuželky
- elektronické šipky
- dětský kout (houpačky, trampolína,..)
- uzaviratelná pergola
- sportovní nářadí a náčiní k zapůjčení

dohodou:
- možnost pronájmu prezentační místnosti se samoobslužným minibarem, technickým zázemím (projektor, 5.1 ozvučení, plátno, flipchart)

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI