Penzion Arna

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion ARNA vznikl rozsáhlou rekonstrukcí domu s třemi bytovými jednotkami. Penzion Arna se nachází v blízkosti centra Opavy v městské části Opava – Jaktař na ulici Neumannova nedaleko hlavní ulice Krnovská. Neumannova ulice je nepřípustná z hlavní Krnovské ulice. Díky této slepé ulici je v okolí penzionu daleko menší provoz.

Penzion má 3 parkovací místa v uzavřené části. Penzion ARNA svým stylem a vybavením plně vyhovuje kategorii pro náročné hosty a návštěvníky. Připojení k internetové síti je dnes již samozřejmostí. Budeme velmi rádi a potěšeni, když si na svých ať už pracovních nebo soukromých cestách, vyberete k odpočinku právě penzion ARNA.

Mluvíme: česky, english, deutsch, po polski
Kapacita: 10 lůžek
Lůžka: 3 dvou lůžkové pokoje, 1x apartmá pro 2+2 osoby

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny toaletou, sprchovým koutem a televizorem se satelitními programy. K dispozici návštěvníkům je společenská místnost s barem. V zahradě je možno strávit chvíle odpočinku u zahradního krbu s posezením. V bezprostřední blízkosti (cca 100 m) se nachází sauna. Parkování vozidel je možné v uzavřeném objektu a je zdarma.
Apartmán

součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a vanou. Kuchyň je plně vybavena pro každodenní použití. Obývací a odpočinková část je zařízena pohodlným sedacím nábytkem a televizorem se satelitním příjmem. Možnost dlouhodobého pronájmu, 12000 Kč/měsíční pobyt + média.

 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI