Penzion Arna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion ARNA vznikl rozsáhlou rekonstrukcí domu s třemi bytovými jednotkami. Penzion Arna se nachází v blízkosti centra Opavy v městské části Opava – Jaktař na ulici Neumannova nedaleko hlavní ulice Krnovská. Neumannova ulice je nepřípustná z hlavní Krnovské ulice. Díky této slepé ulici je v okolí penzionu daleko menší provoz.

Penzion má 3 parkovací místa v uzavřené části. Penzion ARNA svým stylem a vybavením plně vyhovuje kategorii pro náročné hosty a návštěvníky. Připojení k internetové síti je dnes již samozřejmostí. Budeme velmi rádi a potěšeni, když si na svých ať už pracovních nebo soukromých cestách, vyberete k odpočinku právě penzion ARNA.

Mluvíme: česky, english, deutsch, po polski
Kapacita: 10 lůžek
Lůžka: 3 dvou lůžkové pokoje, 1x apartmá pro 2+2 osoby

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybaveny toaletou, sprchovým koutem a televizorem se satelitními programy. K dispozici návštěvníkům je společenská místnost s barem. V zahradě je možno strávit chvíle odpočinku u zahradního krbu s posezením. V bezprostřední blízkosti (cca 100 m) se nachází sauna. Parkování vozidel je možné v uzavřeném objektu a je zdarma.
Apartmán

součástí apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a vanou. Kuchyň je plně vybavena pro každodenní použití. Obývací a odpočinková část je zařízena pohodlným sedacím nábytkem a televizorem se satelitním příjmem. Možnost dlouhodobého pronájmu, 12000 Kč/měsíční pobyt + média.

 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI