Penzion A club

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Již od roku 1994 poskytujeme našim milým hostům ubytování a stravování. Pokoje i restauraci neustále průběžně renovujeme, dbáme na komfort a čistotu. Výhodou je poloha poblíž centra města Opava - pět minut pěšky. Cyklisti jsou vítáni, 50 metrů od penzionu je nově vybudovaná cyklotrasa č. 55, Slezská magistrála. Kolárna zdarma.

Opava je kulturním centrem Slezska. Nabízí hezké procházky architektonicky bohatým městem, městskými parky, relaxaci na Stříbrném jezeře, krytý bazén, zimní stadion, bowling, squash, tenis, in-line bruslení a další sportovní aktivity, které jsou v blízkosti penzionu. Programy kin a divadla, také bohatou nabídku výstav, kulturních a sportovních akcí, najdete v informačním centru.

Zastávka (linka č. 221) městské hromadné dopravy je deset metrů od Penzionu A club. Přímým spojením se dostanete na vlakové a autobusové nádraží, cca jeden kilometr. Parkování je možné před penzionem zdarma, nebo za poplatek na soukromém pozemku. Penzion je nekuřácký.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI