Penzion Darja

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám příjemné ubytování v rodinném penzionu Darja, nacházejícím se ve výhodné lokalitě jak pro turisty, tak pro zaměstnance či obchodní partnery. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Součástí je standardní vybavení. Pokoj č.1 - Tento nový pokoj disponuje vlastní koupelnou s toaletou a sprchovým koutem. Je určen pro dvě (až max. tři) osoby, postele mohou být oddělené nebo spojené dohromady, naproti nim je televize s digitáním přijímáním a  dvě šatní skříně. Pokoj č.2 je určen pro tři (až max. čtyři) osoby. Vybavením je stůl, TV s digitáním přijímáním a šatní dvojskříň. Pokoj č.3 má ubytovací kapacitu pro dvě osoby, TV s digitáním přijímáním, šatní dvojskříň, skříňku. V penzionu je pro všechny pokoje k dispozici plně vybavená kuchyňka (nádobí, příbory, sporáky, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná konvice...). Blízké okolí nabízí také možnosti stravování v nedaleké vinárně Na Zámečku (500 m, denní menu), v pizzerii (400 m, nejen pizzy).

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Možnosti vyžití v okolí

Velké Hoštice se nacházejí mezi městy Opava (3,5 km) a Kravaře (1,5 km), což je velmi výhodná lokalita jak pro turisty, tak pro zaměstnance či obchodní partnery. Věříme, že si každý vybere z možností vyžití, které nabízí naše nejbližší okolí nejen pro milovníky kultury a zábavy, ale také pro aktivní sportovce.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI