Penzion D.M.Z.

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion D.M.Z. Vám nabízí luxusní ubytování hotelového typu na dosah centra Ostravy (1,2 km) za velmi příznivé ceny. V přízemí penzionu mohou hosté využít služeb naší vlastní kavárny. Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, lednice a vysokorychlostní internet. Nabízíme nadstandardní ubytování v 17 prostorných a moderně vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, lednice a vysokorychlostní internet. V podkroví je pro vás připraveno deset útulných pokojů, které jsou navíc vybaveny satelitem. Do prvního patra je situováno 7 pokojů. Na tomto patře můžeme svým hostům nabídnout i dva luxusní apartmány s vanou. Naši zákazníci mohou využít i služeb zdravotních a relaxačních masáží v blízkém masážním salónu (cca 2 minuty chůze). Naproti penzionu je ČSOB banka, která poskytuje směnárenské i směnárenské služby a 24 hodin dostupný bankomat. Hosti penzionu mohou uplatnit 20% slevu při návštěvě restaurace Pod Muzeem.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI